PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486763}

Test

Exam
6,6 16 388
ocen
6,6 10 1 16388
Test
powrót do forum filmu Test

Dziwny błąd

ocenił(a) film na 9

Film ciekawy do samego końca czekałam na te pytanie a tu się okazało, że było na samym początku haha. Jednak jest coś co mnie baardzoo zastanawia. Film oglądałam dość dawno temu, więc nie pamiętam jaka postać dokładnie to była ale przy jednej z scen widzimy jak dla eksperymentu facet podpala kartkę innej osoby aby włączyć wodę (właściciel kartki był później wyrzucony za zniszczenie) znowu w kolejnych scenach zebrani chcieli pozbyć się mężczyzny który był chory i nie pamiętam już czy był wtedy pobity czy miał te objawy (drgawki itp) ale chodzi mi o to, że chcieli aby to on ,,przypadkowo'' napisał coś na tej kartce )swojej A mogli przecież tego samego dokonać skoro wcześniej zniszczyli pracę kogoś innego

ocenił(a) film na 8
DzielnaKasia

Podpala kartkę dziewczyna. Blondynek udaje że podaje kartkę tej, która już odpadła, ale w rzeczywistości podmienia na papier tej co chce włączyć alarm i spryskiwacze. W konsekwencji dziewczyna sama niszczy swoją kartkę.
Z treści zasad wynika, że jeśli ktoś zniszczy czyjąś kartkę to nikt nie odpada. Dlatego nie eliminowali nikogo w ten sposób.

ocenił(a) film na 9
Cuife

A no tak! Dobrze mówisz teraz jak pomyślę to rzeczywiście tak było. Dzięki ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones