PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 423
oceny
5,3 10 1 29423
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Nie rozumiem jednego

ocenił(a) film na 6

Nie czytaj jeśli nie oglądałeś/oglądałaś filmu.
Nie rozumiem ludzi, którzy chodzili za głównymi bohaterami, np w bibliotece, albo ta niania Dana. Co oni mieli wspólnego z tym wszystkim.
Ogólnie film jest dobry, fajny pomysł i morał a wykonanie trochę gorsze no i kilka niejasności :/

ocenił(a) film na 6
kania880

to byli przecież ci ludzie od tego kolesia co dał im milion, mieli ich śledzić a potem on wszystko o nich wiedział ;]

ocenił(a) film na 4
holdus

nie za bardzo to kleję, ponieważ jeśli wzięli milion to nacisnęli przycisk.Jeśli nacisnęli przycisk to nie zdali testu i tym samym zabili współmałżonka (mieliśmy 2 zabójstwa żon, ale biorąc pod uwagę,że w motelu i bibliotece były też kobiety to raczej zabijali męża LUB żonę).Jeśli popełnili morderstwo i jak widzieliśmy przyjechała policja to siedzą. Jedno jest niejasne. Po zabiciu swojej żony główny bohater zostaje zostaje wyprowadzony z domu przed którym oprócz policji stoją CI strażnicy, a on sam rozkuty (?) i wsadzony do czarnego samochodu (?) , więc chyba trafia w ICH ręce. Wyjaśnieniem byłoby,że wszyscy z NIMI współpracują.Ale dlaczego wcześniejszy zabójca nie został ani aresztowany , ani go ONI nie dorwali? Uff, wiem, że może zamotałem, ale to komplikuje mi jeszcze bardziej treść tego filmu.

macrac1068

Popieram , film zawiera w fabule wiele niejasności co jest intrygujące.
Jako że mam go w domu , będę musiał chodź na siłę obejrzeć raz jeszcze i
może doszukam się czegoś .
Ogólnie w mojej ocenie film bez rewelacji , chodź napięcie i ciekawość
wzbudzał dobrze.

użytkownik usunięty
macrac1068

Wcześniejszy zabójca prawdopodobnie zginął z ICH ręki albo go dorwali. Scena z mikołajem i pługiem. Co do tej sceny w bibliotece to ON ( dwie twarze ) w jakiś tam sposób sterował nimi. W moim odczuciu to jakieś UFO pomieszane z wątkiem Boga ( pracodawcy ). Generalnie film jest zagmatwany i przez to ciężki ale motyw tych jego sił paranormalnych jest żałosny. Mogli zrobić fajny thriller psychologiczny to zrobili słabe Sci-Fi.

macrac1068

nie został aresztowany ponieważ zginął (scena, w której wsamochód uderza ciężarówka) Został wprowadzony do czarnego samochodu i pewnie stał się elementem programu. Kiedyś oglądałam program na Discovery, o tym, żę od 50-tych CIA prowadziło ścićle tajne eksperymenty na ludziach, sprawdzano wytrzymałość na ból, kontrolowanie i wywoływanie agresji, hipnoza, wymazywanie pamięci, itd. Być może film jest luźno oparty o te wydarzenia

ocenił(a) film na 4
kania880

w filmie było mówione coś u umieszczaniu jakiegoś urządzenia w mózgu przez
nos i stąd brały się krwawienia z nosa... Oni byli kontrolowani.

kania880

Odpowiedź jest prosta i jednocześnie skomplikowana. Pytanie: Skąd wiedzieli, że ktoś nacisnął przycisk? Są to "wyższe istoty" (wyżej rozwinięte rasy, kosmici). Zaawansowana technologia, nie różni się niczym od magii. Kontrolowanie istot nie jest większym problemem. Niania, miała styczność z "box'em" i stąd jej obecność i wiedza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones