PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 423
oceny
5,3 10 1 29423
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

Gra aktorow,zwlaszcza Diaz,lekko irytujaca,ale mam wrazenie,ze to celowe dzialanie. Rzecz gustu,ale tak jak napisalam,fanom klimatów Lyncha powinien sie spodobac :)

ocenił(a) film na 3
CatBlack

CatBlack, chyba żartujesz. The Box nie ma absolutnie nic wspólnego z Lynchem ani specyficznym klimatem jego filmów. The box to absolutne dno, bardzo nieudolna próba stworzenia "filmu z przesłaniem", ale i z Cameron Diaz w jednej z głównych ról. Otóż nie da się. The box jest tego znakomitym przykładem. Strasznie naiwna fabuła, naciągany morał, totalny brak logiki, no i irytujące aktorstwo pani Diaz.

ocenił(a) film na 8
sly_5

nie obrażając Lyncha, bo jestem jego fanką ale jego filmy też są krytykowane z podobnych powodów, i też wiele osób nazywa je dnem i naciąganym kinem, i "próbą stworzenia filmu z przesłaniem". A klimat filmu iście Twin Peaksowy. Absurd, moralizatorstwo, przerysowanie, szaleństwo, kosmici, zaświaty i wiele innych to też właśnie cechy filmów Lyncha. Mogę się założyć że reżyser Pudełka też jest jego fanem, a ja od tej pory jego i czekam co będzie dalej bo chłopak jeszcze bardzo młody.

ocenił(a) film na 5
CatBlack

Nie mam pojęcia skąd porównanie do Lyncha....trochę śmieszne:)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
CatBlack

popieram, ja też tu widzę bardzo dużo inspiracji Lynchem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones