PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604249}
5,3 105
ocen
5,3 10 1 105
The Broken Tower
powrót do forum filmu The Broken Tower

W kinach których bywam pewnie nie poleci ten film. Gatunek pewnie odstraszy.

Sam_Worthington

ten film wogóle będzie leciał w kinach gdziekolwiek na świecie?

ArusArczes

Tak. W Polsce będzie pewnie problem z zobaczeniem go w kinie.

Sam_Worthington

no najprawdopodobniej,
skoro "your highness" i "howl" nie miały premier w polsce, to co dopiero o wiele mniejsza produkcja jak ta
ale dobrze jeżeli będzie gdzieś na świecie ten film leciał, bo będzie później można znaleźć w necie, a jestem ciekaw jak się panu franco uda całkowicie własne dzieło
a co do tematyki, to czemu niby ma tak odstraszyć? były juz podobne filmy w polsce

ArusArczes

Może nie tyle sama biografia odstraszy, co biografia kogoś nieznanego w Polsce.

Sam_Worthington

z tego co mi wiadomo to hart crane był gejem, tak?
a franco na festiwalu w los angeles powiedział, że będą kontrowersyjne sceny, np seksu oralnego

ladybellatrix

James ma już gejowskie doświadczenia. Z filmów oczywiście. :-)

Sam_Worthington

mi się ogólnie wydaje, że james jest troche więcej niż tylko przyjaźnie nastawiony do tej tematyki;p
nie, że gej, ale może nie do końca hetero ;]

ladybellatrix

Coś w tym jest. :-)

Sam_Worthington

fajnie jakby się okazał nie hetero:D to by było słodkie;p jak jego rola w milku:)

annastacia130

nie wiem czemu, ale również uważam, że to by było mega urocze:D

http://www.teenspot.com/spotlight/is-james-franco-gay/
nie zrozumiałam wszystkiego, ale pan franco troche kręci:D
a przynajmniej nie padło stwierdzenie "jestem hetero" ;p

annastacia130

Te kolejne gejowskie role utwierdzają mnie w przekonaniu, że James jest gejopodobny. :-)

Sam_Worthington

'gejopodobny'? tzn?

Sam_Worthington

jeżeli tak, to zapewne nigdy się tego nie dowiemy
bo aktor bi pewnie umawia się z kobietami, a to, że podoba mu się jeszcze jedna płeć trzyma w tajemnicy, bo mogłoby to mieć wpływ na karierę ;)

ladybellatrix

Pewnie tak.

Sam_Worthington

Pan Franco kręci chyba filmy wyłącznie dla siebie. Szkoda,że nie robi nic w kierunku promocji swoich dzieł,nie ma ani plakatu lub trailera ani nawet najmniejszych wzmianek na internecie ;/
A szkoda,bo temat filmu bardzo ciekawy.

jamesdawid

Dla mnie za promocję wystarczy fakt, że jest James Franco. Oby film był gdzieś w polskich kinach.

jamesdawid

hej wiesz może gdzie można namierzyć napisy do tego filmu mogą być po eng, bo po pl podejrzewam że i tak długo nie będzie pozdrawiam

ladybellatrix

http://www.youtube.com/watch?v=AEijcQbNO5Y&feature=related

Sam_Worthington

widziałam to ;)
mam mocne wrażenie, że franco nie jest hetero
może nie od razu, że gej, bo był w końcu w związku z kobietą (chociaż ricky martin też w sumie był), ale biseksualny, według mnie to po prostu jakoś widać, pasuje mi na "geja" ;)

ladybellatrix

Powinien się przyznać, bo jest winny. :-)

Sam_Worthington

Czytałem, że w jednej ze scen James Franco mówiąc językiem gimnazjalistów będzie siorbał dropsa koledze. Zwiastun filmu jest już dostępny, ba! jutro bodajże ma nastąpić internetowa premiera filmu. Sam wiesz coś ?

jamesdawid

'siorbał dropsa' co to za bezsensowny tekst ?
przecież żadne słowo nie ma nic wspólnego z blow.j . ?
się dziwić ze Ci gimnazjaliści to takie tępe strzały skoro używają bezsensownych tekstów które nie mają pokrycie w życiu rzeczywistym...

Sam_Worthington

Może nie gatunek a James Franco. Jego rola w Skowycie ( przytaczam ten film ponieważ podobny gatunek), była bardzo NIJAKA.

Justyna0810

Dla mnie jako geja nie ma nijakich rol Jamesa Franco ;-))

Sam_Worthington

Ok- Twoje zdanie :)Dla mnie najlepsza rola to ta w 127 godzin ( z tych filmów które z nim oglądałam oczywiście).

Justyna0810

1. James Dean - buntownik? / 127 godzin
.
3. Geneza planety małp / VI Batalion / William Vincent

Sam_Worthington

A właśnie, warto obejrzeć Genezę Planety Małp?

Justyna0810

To zależy bo mnie akurat się podoba choć widziałem już lepsze Sci-Fi.

Justyna0810

Dla mnie też! Wcześniej tylko go lubiłam, za rolę w 127 hours go pokochałam. No i po Pineapple Express stwierdziłam, że facet umie zagrać KAŻDĄ rolę w KAŻDYM filmie - nawet w tak mało ambitnym.stworzył tak niezwykłą rolę;)
Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć go w Broken Tower, zwłaszcza że mamy mieć okazję oglądać go tam w ostrej, gejowskiej scenie:3

Sam_Worthington

hej wiesz można gdzie można znaleźć napisy do tego filmu mogą być po eng lub pl z góry dzieki za odp.

ariel27

Ja nie wiem ale zapytaj mojego przyjaciela jamesdawid który wypowiadał się powyżej teko postu bo on już widział ten film a ja nadal czekam na odpowiedni nastrój.

ariel27

Podbijam. U mnie zalega już na dysku prawie rok. Jedyne napisy jakie udało się znaleźć to hiszpańskie i tureckie chyba:) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones