PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550408}
3,7 533
oceny
3,7 10 1 533
The Bunny Game
powrót do forum filmu The Bunny Game

Pani Króliczek czyli Rodleen Getsic śpiewała w piosence Deftones :) knife party

gosiach

Widział ktos ten film?

użytkownik usunięty
balech

Ja widziałem. Niestety choćbym chciał, nie mogę go nikomu polecić. Film jest koszmarnie wręcz nudny, ledwo udało mi się wytrwać do końca, a wcale długi przecież nie jest. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia do kogo on jest kierowany: fani gore i eksploatacji nie znajdą tu absolutnie nic godnego uwagi, no a pozostali to już tym bardziej. Ani to jakoś szczególnie szokujące, ani brutalne, fabuły w zasadzie brak, w skrócie - kompletna strata czasu.

Zamiast marnować ponad godzinę na oglądanie tego badziewia, wystarczy obejrzeć sobie (nawet niezły) trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ulRnA_Bqn_M Są w nim praktycznie wszystkie warte uwagi sceny, cała reszta to jakiś pseudo-artystyczny bzdet.

Dzieki za opowiedź, dzięki Tobie zaoszczędzę czas.

ocenił(a) film na 3

Żałuję,że nie przeczytałam tego komentarza przed obejrzeniem.Zgadzam się w całej rozciągłości.Nudny,bez jakiegoś głębszego sensu o fabule już nawet nie ma co marzyć.Nie jest też jakoś specjalnie szokujący,to już w "Nieodwracalne" była bardziej makabryczna scena gwałtu.Największą torturą było oglądanie tego dziada z wywalonym bębnem i wciśniętego w jakieś lateksy...Brrrr, zdecydowanie najstraszniejsza scena z całego "filmu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones