6,9 9
ocen
6,9 10 1 9
47
chce zobaczyć
{"type":"film","id":176351,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Cockettes-2002-176351/tv","text":"W TV"}]}
The Cockettes
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Film dokumentalny o wodewilowej trupie The Cockettes, która powstała w San Francisco w 1969r w hippisowskiej komunie Kaliflower. Dokument składa się z wypowiedzi byłych członków grupy, ich przyjaciół, widzów, krytyków; oraz z fragmentów ich występów i zdjęć. Grupa miała mocno wyzwolonych członków, głównie bi- i homoseksualnych,Film dokumentalny o wodewilowej trupie The Cockettes, która powstała w San Francisco w 1969r w hippisowskiej komunie Kaliflower. Dokument składa się z wypowiedzi byłych członków grupy, ich przyjaciół, widzów, krytyków; oraz z fragmentów ich występów i zdjęć. Grupa miała mocno wyzwolonych członków, głównie bi- i homoseksualnych, przebierających się w sukienki, buty na obcasach i kochających mocny makijaż. Występy były w dużej mierze improwizacją aktorów na mieszankach narkotyków, połączeniem kabaretu, wodewilu, występów drag queens. Grupa rozpadła się w 1972r, wielu członków zmarło na AIDS bądź po przedawkowaniu narkotyków.

The Cockettes zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.