PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733425}
5,9 905
ocen
5,9 10 1 905
The Death and Life of John F. Donovan
powrót do forum filmu The Death and Life of John F. Donovan

Wie ktoś kiedy jest premiera w Polskich kinach ?

ferari341

Ciekawe, kiedy. Znają życie, to jeśli na świecie w styczniu,
to w Polsce w maju i to jeszcze w kinie będzie lecieć
przez tydzień :/.

Ingrid_Bergman

ten film chyba jeszcze nie miał premiery? z tego co mi się wydaje to Xavier znowu pójdzie na Cannes, a premiera w Polsce to jakiś 4 kwartał 2018/1 2019 roku.

hedlio

Tak napisałam, bo niby jest oznaczone, że styczeń, ale kto wie.
W sumie zazwyczaj bierze filmy na Cannes, więc pewnie się pomylili.
Może na moje urodziny będzie w kinie :).

hedlio

Jednak na Cannes go nie ma. Z tego, widziałam :/.
Miejmy nadzieję na premierę jesienią w Polsce.

Ingrid_Bergman

No właśnie też czekam i nie mogę się doczekać tego filmu

ferari341

Podbijam temat. Wiadomo coś?

lisiecka

Póki co-międzynarodowa premiera zapowiedziana jest na 13 marca (Francja). Film nie znalazł wciąż dystrybutorów w Polsce.

ferari341

O co chodzi z premierą 10 września? Dolan na wszelkich social media podaje 13 marca, tak samo jest na trailerze. Skąd tak przedwczesna data na Filmwebie i Wikipedii?

Lidka_Raise

Film był pokazywany na ubiegłorocznym festiwalu w Toronto - stąd ta data.

ocenił(a) film na 6
ferari341

To i ja zapytam. Za miesiąc premiera światowa nowego filmu Dolana, a tu o 'The Death and Life of John F. Donovan' ani słowa. Oby nie było sytuacji że Matthias&Maxime nie wszedł do polskich kin wcześniej od swojego poprzednika.

ferari341

Wydaje mi się, ten film jest już spalony, o czym świadczą te ciągle odkładane daty premiery. Dolan jest w Cannes ze swoim nowym filmem i wygląda na to jakby o tym chciał jak najszybciej zapomnieć i puścić go w niepamięć. Niewielu go do tej pory widziało, bo wszedł do kino zaledwie w kilku krajach. To strasznie wymowne. Dobrze, że jest chociaż drugi-nowy film XD.

ocenił(a) film na 6
ferari341

nie wiem, ale oglądałam dziś własnie tutaj -
https:// www1.subsmovies.nz/watch?movie=4042818&ref_=m_tt_rec_tti

WonderFul

I tak napisów nie ma polskich

BUNCH

ale sa angielskie ktore w zupelnosci wystarcza (o ile oczywiscie sie zna j.ang.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones