Film

2012 1 godz. 48 min.
6,0 1 138
ocen
6,0 10 1138
1 040
chce zobaczyć
{"id":"467219","linkUrl":"/film/The+Factory-2012-467219","alt":"The Factory","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/72/19/467219/7515607.2.jpg"}
Detektyw Mike jest na tropie seryjnego mordercy. Kiedy znika jego córka, mężczyzna postanawia zrobić wszystko, by ją odzyskać.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Detektyw Mike Fletcher (John Cusack) wraz z partnerką Kelsey Walker (Jennifer Carpenter) prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia prostytutek. Podejrzewa on, że w Buffalo grasuje seryjny morderca, jednak z braku jednoznacznych dowodów, przekonań tych nie podzielają jego przełożeni. Mimo, że śledztwo stoi w miejscu, zaangażowanie Mike'a nieDetektyw Mike Fletcher (John Cusack) wraz z partnerką Kelsey Walker (Jennifer Carpenter) prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia prostytutek. Podejrzewa on, że w Buffalo grasuje seryjny morderca, jednak z braku jednoznacznych dowodów, przekonań tych nie podzielają jego przełożeni. Mimo, że śledztwo stoi w miejscu, zaangażowanie Mike'a nie maleje, przez co zaniedbuje swoją rodzinę. Mężczyzna domyśla się, że wkrótce nastąpią kolejne zniknięcia, gdyż porwania mają miejsce w okresie zimowym. Wkrótce, zgodnie z przypuszczeniami, ginie kolejna prostytutka, jednak tym razem pojawiają się pewne poszlaki. Kiedy znika również nastoletnia córka detektywa, śledztwo zmienia się w dramatyczną walkę o jej przetrwanie.

studio
Dark Castle Entertainment / Silver Pictures / StudioCanal (współudział)
data produkcji
2012
tytuł oryg.
The Factory
inne tytuły
Le collectionneur (tytuł video) Kanada
48 heures chrono Francja
The Factory (V) (inny tytuł) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Montrealu (Kanada).
Zdjęcia do filmu kręcono od 20 lutego do 14 kwietnia 2008 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10

  WALTER_MELON_MATI ocenił(a) film na 8

  a mnie sie podobał Pomimo nieco zaskakującego zakonczenia film był ok. Klimat dobrego thirllera został zachowany. Ten ciągle padający śnieg tez nadał filmowi ponurą atmosferę.

 • Filmik dobry, ale zakończenie.... szkoda do d...

  Moniaa28 ocenił(a) film na 5

  Dobry film, trzyma w napięciu pomimo przewidywalności, ale zakończenie...pełen niedosyt.

  1
  • Dobry film, ale końcówka...

   maxaw210 ocenił(a) film na 6

   obraża w miarę inteligentnego widza.

  • przyzwoity thriller - znaki czasu, transwestyta zastępuje murzyna

   Uh_Huh ocenił(a) film na 6

   Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • 6/10 LEKKA KISZKA

    Artur88Tupac

    Początek pomysł ok, ale wykonanie juz dużo gorzej. Jakoś Jennifer Carpenter pasuje mi tylko do serialu Dexter nie widze jej jako aktorki w filmach. Można byłoby zrobić z tego coś lepszego nawet John Cusack nie pomógł.