Katherine Waterston 

Katherine Boyer Waterston

7,0
12 786 ocen gry aktorskiej
Katherine Waterston
Katherine Waterson dorastała w małym miasteczku w Connecticut. Wychowała się w aktorskiej rodzinie. Często odwiedzała w telewizji i na planie swojego ojca Sama Watersona.
Studiowała na Uniwersytecie w Nowym Jorku gdzie specjalizowała się w sztuce teatralnej i fotografii. Jednak z powodu zbyt dużego obciążenia pracą na obu kierunkach, Waterson skupiła się tylko na teatrze, podążając śladami rodziny.
Aktorka po raz pierwszy stanęła przed kamerami w filmie Orchids w 2006 roku, po czym dostała małą rolę u boku Georga Clooneya w filmie Michael Clayton. Z niewielkim dorobkiem filmowym Katherine otrzymała główną rolę w filmie The Babysitters w 2007 roku. Zagrała w nim razem z Cynthią Nixon i Johnem Leguizamo. Rok później zagrała w filmie Good Dick, w którym wystąpiła razem ze swoją siostrą Elisabeth Waterson.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 marca 1980

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 180 cm

Ma troje rodzeństwa: starszą siostrę Elisabeth Waterston, młodszego brata Grahama Waterstona i starszego przyrodniego brata Jamesa Waterstona.
Jej ojcem jest Sam Waterston.
Ukończyła licencjackie studia aktorskie w New York University Tisch School of the Arts w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) oraz Stella Adler Studio of Acting w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Role w "Obcym" i "Fantastycznych zwierzętach" położyła po całości. W tym pierwszym była tak nijaka że dopiero pod koniec zorientowałem się że jest Ona główną bohaterką. W drugim miała fatalnie napisaną rolę! Tina to menda społeczna, kapuś który donosi na innych chociaż nikt jej o to nie prosi, co widać na początku...

co za geny, wyglada jakby dopiero skonczyla 22 lata

Ma w tym filmie taką pewną scene, po której uznałem że Joaquin Phoenix musi mieć jednak przefajną pracę. Kto widział ten wie, o jakiej mówię :)

Ten epicki master shot oparty na jej seksualności to totalna miazga dla przeciętnego faceta. Co za babka! :D

Oglądając "Fantastyczne zwierzęta...", przez cały czas myślałem, że tę Tine gra Brie Larson...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones