Ale zdecydowanie blond to jej kolor. W ciemnych wygląda niekorzystnie. Już oglądając "schronisko" zauważyłam że ma słowiańska jak by urodę. Wchodzę w życiorys a tu proszę Rosjanka
uwielbiam ją w tym serialu, jest przezabawna (:p), jest takim dobrym duchem serialu i jak odcinek robi się nudny to wychodzi "Kenzi" i zawsze coś palnie śmiesznego i można dalej oglądać ;p (ta aktorka jest idealna do tej roli ... jakby grała samą siebie ;p)