PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137951}
7,3 167
ocen
7,3 10 1 167

The Flight of Dragons
powrót do forum filmu The Flight of Dragons

Pamiętam, gdy byłem mały miałem ten film na kasecie i oglądałem go chyba z kilkadziesiąt razy. Za każdym razem podobał mi się coraz bardziej.

ocenił(a) film na 10
everysmith

kochałam ten film , tylko dziwi mnie plakat film jest dośc mroczny a plakat wygląda jakby był to film dla 3latka

ocenił(a) film na 8
Bene

mam pytanko moze gdzies w twojej filmotece znalazlby sie ten film???

ocenił(a) film na 8
Bene

Odpowiedź po 6 latach. Bo plakat jest nowy i do uja nie pasuje. Delikatnie określając.

ocenił(a) film na 8
everysmith

Mam 21 lat i jeśli jest coś co kojarzy mi się z dzieciństwem to właśnie ten film. Podzielam zdanie, że z każdym kolejnym razem podobał mi się jeszcze bardziej. Teraz po tylu latach oddałbym królestwo z całym złotem by móc go obejrzeć jeszcze raz ale nigdzie go nie mogę znaleźć. Nie zaprzeczalnie jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.

Adaam12

Jest na youtube, wpisz tytuł i voila. ^^

ocenił(a) film na 8
Winky369

Oki.Ja wiem, ze jest na google video ale jest tylko po angielsku a jakosc dzwieku jest taka ze ciezko w niektorych momentach zrozumiec co mowia.

ocenił(a) film na 10
Adaam12

witam,ja posiadam ten film w jezyku angielskim.poszukiwalem napisów eng lub pol ale bez skutku. jednak jakosc jest w porzadku i swietnie sie oglada.pozdrawiam

Slavomir

ocenił(a) film na 10
everysmith

Uwielbiam ten film. Mam go na video, ale magnetowid jest zepsuty od niepamiętnych czasówXP

ocenił(a) film na 9
everysmith

Pachnące magią wspomnienie dzieciństwa
Jeśli go szukacie, dysponuje dvixem VO, piszcie w razie czego, chętnie się podzielę (KOPIA TAKA SOBIE..)

ocenił(a) film na 10
everysmith

Najpiękniejszy film animowany mojego dzieciństwa. Zresztą nie tylko dzieciństwa - w wieku 24 lat też się świetnie ogląda. Szkoda że nigdy nie został wydany na DVD.

ocenił(a) film na 10
Lord_Browar

Sory za podwójny post, ale spytam jeszcze czy ktoś zna tytuł pod którym ten film został wydany w Polsce? Bo wydany został an pewno, miałem przegrwanego VHSa z polskim lektorem(podpisaną jakże twórczo "Smoki")

Lord_Browar

"przelot smoków" - ja miałam na vhs pod takim tytułem.
dziś znalazłam na yt i umieram. widziałam ten film bardzo wiele razy, ostatni raz na początku lat 90tych. tyle lat go szukałam...

ocenił(a) film na 10
pani_marta

ja miałam pod tytułem smoczy lot :)

ocenił(a) film na 10
pani_marta

hey. ja z dzieciństwa też pamiętam pod tym samym tytułem "Przelot Smoków". Nie oglądałem od wieków czyli też od początku lat 90 tych (nauczanie początkowe :) Dzisiaj znalazłem na chomiku z polskim lektorem ale video słabiutkie. Wiele lepszych kopii można znaleźć na torencie. Też szukałem go bardzo długo. Pozdrawiam fanów filmu

ocenił(a) film na 9
Lord_Browar

moja kopia miala tytul "lot smokow"

Lord_Browar

A moja "Lot Smoka".

ocenił(a) film na 8
Lord_Browar

Moja - 'Loty smoków' : )

ocenił(a) film na 8
everysmith

Bracie! Ja tak samo. Największy sentyment z dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones