Według tego filmu Devin Moor-e został "opętany" przez grę po czym zabił 3 policjantów. Naprawdę można by z tego zrobić horror o złej grze wideo. Film nie jest najgorszy ale można by wyciąć sceny "idealnej" amerykańskiej rodziny i prawego człowieka któremu Bóg nakazuje walkę z szatańskim przemysłem gier wideo....
Szczerze mówiąc film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Walka jednostki z innymi - w tym z firmą globalną, pokazana w ciekawy i intrygujący sposób. Pewnie gdyby nie hmmm fanatyzm prawnika, być może udało by Mu się uzyskać więcej. A tak, "zginął" w trybach kapitalizmu... Dla mnie film bardzo ciekawy i szczerze go...