PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312126}
6,7 459  ocen
6,7 10 1 459
The Go Getter
powrót do forum filmu The Go-Getter

Bardzo ciekawa fabuła, w ogóle jakoś podobają mi się filmy z motywem podróży w tle, bo wiele można dostrzec, różne oblicza świata. Chociaż niby temat oklepany, bo o odnajdywaniu samego siebie, ale świeżo po obejrzeniu stwierdzam, że film był warty czasu na niego poświęconego i ogółem podobał mi się:) Polecam... szkoda tylko, że napisów nie można znaleźć polskich...

ocenił(a) film na 10
anitka333333

Film genialny, szczegolnie scena jak tańczą ;)
zooey<3

Naneh

O tak, piękna scena.. :)

Cieszę się, że obejrzałam ten film. W dalszym ciągu nie ma do niego napisów, to wręcz nieprawdopodobne.. :P

ocenił(a) film na 7
Naneh

Ten taniec jest dosłownym nawiązaniem do słynnej sceny z filmu Jean Luca
Godarda "Bande á part". W ogóle nawiązań do tej sceny w światowym kinie
można naliczyć wiele.

anitka333333

A ja wytrwałam tylko do połowy. Nudy...

ocenił(a) film na 7
anitka333333

Filmy dobry, aczkolwiek zakończenia dla mnie kiepskie. Powinna się nim tylko zabawić Bez sexu) i odjechać zostawiając samego.

ocenił(a) film na 8
anitka333333

napiski już są. dlatego też czym prędzej odbyłem seans, i ciekawe to dzieło.

anitka333333

Obejrzałam ten film po raz drugi (tym razem do końca), ale był tak samo nudny, jak za pierwszym razem...

ocenił(a) film na 7
Purslane

Do trzech razy sztuka!

anitka333333

Raczej nie tym razem xd

ocenił(a) film na 9
anitka333333

Zacząłem oglądać ten film wczoraj o 2giej w nocy. Po recenzjach oczekiwałem, że na nim przysnę lecz nie potrafiłem się oderwać. Urzeka klimatem, dobrze dobraną muzyką i dialogami. Nie jest wybitny ale jest przynajmniej dobry. Zaznaczam, że jestem fanem takiego typu narracji i prędkości akcji a 4minutowa scena podróży drezyną z Stalkera Tarkowskiego mnie nie usypia dlatego stąd taka a nie inna ocena. Mimo wszystko ten film zasługuje na ciutke więcej niż otrzymał od użytkowników. Polecam