PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203857}
5,4 709
ocen
5,4 10 1 709
The Gravedancers
powrót do forum filmu The Gravedancers

Świetny film.

ocenił(a) film na 9

Dałebym 10/10, tylko zawiodła sama końcówka, więc 9.10. Dawno i czułem takiego dreszczyku emocji oglądając horror. Jak dla mnie bardzo pozytywnie.Emma była najlepsza.

ocenił(a) film na 9
Elmer

Sorry za błędy. Dopiero teraz zobaczyłem

ocenił(a) film na 7
Elmer

Zgadzam sie :-).film zrobil na mnei wrazenie,koncowka troszke przekombinowana 8/10

ocenił(a) film na 5
Elmer

Moim zdaniem film jednak bardzo przeciętny. Nie ma w nim nic oryginalnego, dodam nawet, że jest z 2005 roku a efekty w zakończeniu ma na poziomie pogromców duchów. Film można zobaczyć, ale nie można się nim zachwycić. 5/10

ocenił(a) film na 7
Gelu_247

Powiem Ci,ze bardziej orginalniejszy niz ta fala z gniotow z Japonii,nie ogladalem ostatnio filmu ktory bylby rownie fajnym horrorem

ocenił(a) film na 6
Elmer

6/10 Zapowiadało się nieźle jednak trochę się rozczarowałem. Przez chwile powiało grozą ale ogólnie nuda.

ocenił(a) film na 8
darkcez

Bardzo dobry film i basta !!!!!!!!!!!!!!!
8/10

Elmer

film nawet spoko, ale wygląda jakby był kręcony w latach 80 a nie po 2000 roku! efekty specjalne faktycznie na poziomie Pogromców duchów, tak samo jak i poziom straszności ! nazywać go horrorem to gruba przesada, choć obejrzeć mozna

ocenił(a) film na 8
milenasy

Ten film i tak jest lepszy niż wszystkie produkcje SyFy Channel i Asylum razem wzięte

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones