6,0 9
ocen
6,0 10 1 9
5
chce zobaczyć

{"type":"film","id":464384,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Great+Indian+Butterfly-2007-464384/tv","text":"W TV"}]}
The Great Indian Butterfly
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 5,99 zł


Para Krish (Aamir Bashir) i Meera (Sandhya Mridul) pracują w jednej z ogromnych, międzynarodowych organizacji. Wyścig szczurów, w jakim uczestniczą, wpływa nie tylko na relacje pomiędzy partnerami, ale również na ich wolny czas, zainteresowania oraz psychikę. Pewnego dnia podejmują śmiałą decyzję: postanawiają wybrać się na poszukiwaniaPara Krish (Aamir Bashir) i Meera (Sandhya Mridul) pracują w jednej z ogromnych, międzynarodowych organizacji. Wyścig szczurów, w jakim uczestniczą, wpływa nie tylko na relacje pomiędzy partnerami, ale również na ich wolny czas, zainteresowania oraz psychikę. Pewnego dnia podejmują śmiałą decyzję: postanawiają wybrać się na poszukiwania Wielkiego Indyjskiego Motyla, który w dawnych czasach, podobno widziany był w odległej dolinie w dawnej kolonii Goa. Legenda głosi, że ten kto złapie owada, zapewni sobie wieczne szczęście.

The Great Indian Butterfly zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.