PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699945}
6,1 827
ocen
6,1 10 1 827

The Guvnors
powrót do forum filmu The Guvnors

Nie wiem dlaczego ten film ma tak niską ocenę. Jest to bardzo dobry film, którego tytuł może w polskim tłumaczeniu większości może oznaczać "kał?". Po obejrzeniu film tytuł będzie miał dla widzów inne znaczenie. Od razu co się rzuca w oczy to że film jest budżetowy - wszystkie sceny "cięcia nożem" są maksymalnie zamaskowane, gra aktorska "statystów" (ludzi drugiego planu) jest słaba, na szczęście gra aktorska głównych dwóch bohaterów jest bardzo dobra i prawdziwa, a samo pokazywanie scen/ prowadzenie kamery jest ciekawe i nowatorskie. Głównego "złego" bohatera chyba zapamiętam do końca życia, przez jego specyficzne "gesty" filmowe.
Jeśli Ktoś szuka podobnych filmów to polecam "Ill Manors"
Czy obejrzałbym ten film ponownie? Tak
Moja ocena: 10/10 - zawyżona bo było parę niedociągnięć, ale pewnie podciągnie zaniżoną bardzo średnią

ocenił(a) film na 6
noworosyjsk

Skąd pomysł na "Kał"?

ocenił(a) film na 6
noworosyjsk

Właśnie obejrzałem ten film. Tytułowe "guvnors" to slangowy zapis słowa "governers". Doprawdy nie wiem skąd Tobie wzięła się ta interpretacja/tłumaczenie tytułu.

ocenił(a) film na 10
danro8

Najprościej odpowiadając... "oglądałem dobry film! Jaki? Guwnors! Jak? Guwnors? :-) O czym to jest?;-)" tak reaguje 99% osób. Zdaje sobie że poprawna wymowa to jakoś: De gawnors. Po obejrzeniu filmu - szyderczy uśmiech z filmu znika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones