PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864965}

The Hand of God

È stata la mano di Dio
7,0 22 664
oceny
7,0 10 1 22664
6,7 37
ocen krytyków
The Hand of God
powrót do forum filmu The Hand of God

świetnie opowiedziana historia. Wszystko się klei, genialne kreacje aktorskie. Trwałby 4 godziny to i tak by się z miłą chęcią oglądało. Warto poświęcić ponad 2 godzin, bo nawet nie wiadomo kiedy one zlecą, tak ta historia wciąga. Sporo by tu scen wypisywać, które zapadają w pamięć, stąd nie pozostaje nic innego jak zanurzyć się w świat bohaterów i ponieść się fali wizualnej.

ocenił(a) film na 5
dzyniu88

taki świetny film a ocena 4 :P

dadzios

Bo stosuje skalę 1-5 i nie nakłonisz jej, żeby robiła inaczej.

ocenił(a) film na 7
dansty

No popatrz, a ja byłem pewien, że dzyniu88 to "on". To dlatego nie reagowała gdy rzucałem w jej stronę inwektywami , bo uznała iż to nie do niej. Może teraz gdy nazwę ją kretynką, a nie kretynem,
wreszcie się ocknie.

Bokciu

bo to jest ON tylko na miniaturce ma Amy Whitehouse wiec dansty myslal ze dziewczyna ;)

ocenił(a) film na 9
dansty

hahahahhaha to jest niewiarygodne

dadzios

Jak widać jest więcej kretynów jak dzyniu czy dadzios, którzy genialnym filmom dają negatywne oceny. Ocena filmu spadła o 0,3 w 3 dni. Wystarczyło że film miał premierę na netflixie. Jak widać audiencja netflixa nie należy do najmądrzejszych.

ocenił(a) film na 5
desperados02345

być może.

ocenił(a) film na 8
dzyniu88

Skoro Twoja opinia jest taka pozytywna, to czemu oceniłaś film na 4? :O

Kinia_Muzyczna

Bo stosuje skalę 1-5 i nie nakłonisz jej, żeby robiła inaczej.

dansty

to jest on a nie ona ;)

ocenił(a) film na 10
dansty

I naprawdę przez swoje widzimisię musi obniżać ocenę takiemu wspaniałemu filmowi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones