PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864965}

The Hand of God

È stata la mano di Dio
7,0 22 606
ocen
7,0 10 1 22606
6,7 37
ocen krytyków
The Hand of God
powrót do forum filmu The Hand of God

Ile można katować wątek jurnej młodości seksualności fascytnacji dojrzałością... Ile można katować starość tęskniącą za jurną młodością...
Sorrentino niemal zafixowany na twórczości Felliniego "Amacord"-duje każdy swój film. Początkowo było to pieknym "tribute" dzisiaj bardziej wyglada jak zboczenie na pewnych aspektach poruszanych przez Felliniego. Sorrentino jest męczący niczym Wes Anderson bo po 5 filmie takim samym to juz łopatologiczne podkreslanie swojego stylu. Dla kogos kto zetknie sie z tym filmem i Sorrentino po raz pierwszy bedzie to cos inspirujacego do refleksji... Dla mnie niestety jest to wtórne ciasto gdzie sprytnie zmienia sie brzoskwinie na nektarynkę..

InsanE_RabbiT

Dla niektórych "sztuka , to remontowanie starych statków". Jeżeli Sorrentino jest jednym z tych , to dla wielbicieli 'gatunku' ...czyli także dla mnie, jest to pocieszające :) .

burlesco

Oby nigdy ci się nie znudził "Dar Pomorza"

InsanE_RabbiT

Nigdy ...przenigdy ;) a wobec twórczości Sorrentino i innych 'ulubieńców' jestem bezkrytyczna . Wszelkie ewentualne 'ale' traktuję z przymrużeniem oka ;)

ocenił(a) film na 1
InsanE_RabbiT

wlasnie, ow gniot przypomina mi wczesniejsze wypociny Felliniego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones