PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824632}
6,7 38 255
ocen
6,7 10 1 38255
6,1 7
ocen krytyków
The Highwaymen
powrót do forum filmu The Highwaymen

Coś chyba nie tak..

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie film za długi. Nie wiem nawet do jakiego gatunku go zaliczyć. Generalnie przegadany. Dialogi jałowe. Dla mnie nużący. Nie polecam oglądania wieczorową porą. Można przysnąć.

ocenił(a) film na 8
janu3

Dobrze że obejrzałem zanim to przeczytałem!!!

ocenił(a) film na 3
televisjon

Dobrze, że przeczytałem zanim obejrzałem ;-P
Film przeciętny. Mało filmu w filmie i za dużo paplaniny. Kolejny przeciętniak jakich netflix ma dużo.

ocenił(a) film na 5
GregoryHouse85

A ja żałuję, ze nie przeczytałem zanim zasnąłem.

ocenił(a) film na 7
tentego

a ja dobrze, że zasnąłem zanim przeczytałem

ocenił(a) film na 3
janu3

W połowie przysypiałem, oglądany na 2 razy jeszcze z trudnościami, bez akcji i nudne dialogi na spanie.

janu3

Czasami niektórym wystarczy fakt, że film oparty na faktach i oceny lecą w górę. Nie lubię porzucać filmów nieobejrzanych do końca dlatego połowę oglądałem na małym ekranie grając w kierki.

ocenił(a) film na 7
miarara

Idź sobie jakieś Fast & Furious pooglądaj, a nie łapiesz się za poważne filmy ;)

witaltas

Napisał koleś fan komiksowego sci-fi kapitans bomby i roznych smieci :D No i nie trafiles, bo nie ogladalem nigdy F&F i nie zamierzam, bo to nie dla mnie.

ocenił(a) film na 7
miarara

To nie wiem, komedię romantyczną może.

Widzisz, znaczy to mniej więcej tyle, że potrafię oglądać i doceniać różnorodne dzieła ;)

ocenił(a) film na 6
janu3

to prawda - coś z tymi pełnometrażowymi produkcjami Netflixa jest nie tak , był potencjał na doskonały film a jednak czegoś zabrakło ..

retrosic

Dwaj policjanci na na emeryturze maja was "grubasów" oderwac od kanapy?! Film sie ciągnie itd...Duzo gadaniny?! Nie ogladałem jeszcze filmu, ale już widze, ze dzisiaj jak nie masz wirtualnego kebaba, to wiekszosci tu oceniajacych zadowolic sie nie da! ble

klonKlona

co nie zmienia faktu ze film jest typowym średniakiem do pojedynczego obejrzenia i zapomnienia, długimi momentami nużący. Netflix potrafić stworzyć świetne seriale ale filmy im nie wychodzą

ocenił(a) film na 5
klonKlona

Nie oglądałeś, ale już jesteś pewny że ciebie ten film zadowoli?
Film jest nudny i tyle, a ty teraz zapewne, jeżeli już go obejrzysz, będziesz uparcie twierdził ze jest świetny i porywający, nawet jeżeli w trakcie seansu będziesz ziewał i zaśniesz trzy razy.

ocenił(a) film na 7
janu3

"Generalnie przegadany. Dialogi jałowe. Dla mnie nużący." - dokładnie jak Twój komentarz.....

dedorka

...

ocenił(a) film na 4
janu3

Napewno ciekawszy byłby od strony Bonnie i Clyde

ocenił(a) film na 6
janu3

Obiecywalem sobie wiecej po tym filmie ale wyssedl kolejny sredniak made in Netflix. Duet Kevin C. I Woody H zagral poprawnie ale nie uratowal tego filmu. Za dlugi, za duzo gadani a nawet jak jest akcja to nie urywa. Ciekawa jest konceocja filmu legendarna para jest tylko tlem dla historii dwoch straznikow.

janu3

To jest kolego, kryminał, a nie film akcji.

ocenił(a) film na 7
janu3

Dialogi są świetne - w oryginale. Tak to jest jak się ogląda z lektorem lub polskimi napisami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones