Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:33
Film

2019 2 godz. 12 min.
6,7 24 403
oceny
6,7 10 1 24403
6 764
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"id":"824632","linkUrl":"/film/The+Highwaymen-2019-824632","alt":"The Highwaymen","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/46/32/824632/7876856.2.jpg"}
Dwaj policjanci wracają z emerytury, aby pomóc w ujęciu Bonnie i Clyde'a.
The Highwaymen
Zwiastun nr 1 (polski) 2:33
The Highwaymen - Zwiastun Nr 1 (polski) The Highwaymen - Zwiastun Nr 1 (polski)

Przestępcy często są ulubieńcami mediów, ale to stróże prawa tworzą historię. "The Highwaymen" w reżyserii Johna Lee Hancocka ("Wielki Mike. The Blind Side") to oparta na faktach opowieść o legendarnych detektywach, którzy dopadli Bonnie i Clyde’a. Gdy okazuje się, że funkcjonariusze FBI dysponujący najnowszą technologią kryminalistycznąPrzestępcy często są ulubieńcami mediów, ale to stróże prawa tworzą historię. "The Highwaymen" w reżyserii Johna Lee Hancocka ("Wielki Mike. The Blind Side") to oparta na faktach opowieść o legendarnych detektywach, którzy dopadli Bonnie i Clyde’a. Gdy okazuje się, że funkcjonariusze FBI dysponujący najnowszą technologią kryminalistyczną nie są w stanie schwytać tej sławnej pary złodziei i morderców, do akcji wkracza dwóch byłych strażników Teksasu (Kevin Costner i Woody Harrelson), którzy może są dość staroświeccy w swoich metodach, ale nigdy nie zawodzą.

studio
Casey Silver Productions / Media Rights Capital / Universal Pictures
inne tytuły
Początkowo główne role w filmie mieli zagrać Robert Redford i Paul Newman, ale po śmierci Newmana w 2008 roku Redford opuścił projekt. W 2013 roku zaangażowano Woody'ego Harrelsona i Liama Neesona. Ostateczne Neeson także zrezygnował z udziału w filmie, a jego rolę przejął Kevin Costner.
Film nakręcono w Nowym Orleanie i Shreveport (Luizjana, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 12 lutego do 10 kwietnia 2018 roku.
Zabrakło akcji w kinie gangsterskim, głębszego motywu w filmie drogi i zagłębienia się w psychologię tłumu w obrazie amerykańskiego społeczeństwa. Przeciętnie na każdej ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 38%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.