PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722767}
672
chce zobaczyć

The Last: Naruto The Movie
powrót do forum filmu The Last: Naruto The Movie

Mimo ze uwielbiam Naruto, przy filmie co chwile przysypialam. Mialam nadzieje na jakis nowy pokaz umiejetnosci Naruto, mimo to widzialam jedynie dramat rozgrywajacy sie pomiedzy zakochana para Naruto Hinata. Po drugie sam pomysl o ksiezycu spadajacym na ziemie???!!!! Moim zdaniem lekka przesada. Daje 6 tylko za niektore momenty, ktore faktycznie mozna bylo ogladac z zaciekawieniem.

komentator00

Zgadzam się, również jestem fanka Naruto, jednak uczynienie z kinówki romansu zupełnie (według mnie) popsuło całość...
Nie widzę Naruto jako romansu. Mało walk, a ostatnia taki niedosyt. Do tego porywanie ukochanej głównego bohatera- trochę oklepane.
Jednak kreska była jeszcze jako-tako.

ocenił(a) film na 9
komentator00

Zagrożenie faktycznie było przesadzone, z tym księżycem mocno przesadzili. Jeśli chodzi o ilość walk to poważnie chcieliście kolejnego filmu gdzie Naruto walczy, przegrywa ale wstaje potem miksuje z czymś Rasengan daje mu fajną nazwę on zmienia kolor rozwala tego złego i koniec? A na pocałunek Naruto i Hinaty trzeba było czekać koło 200 godzin anime, nie mogłem się go doczekać od kiedy Hinata wyznała Naruto miłość gdy walczyli z Painem. Ale się doczekałem i warto było czekać. I nie chcę słyszeć że ktoś narzeka na ten film.

ocenił(a) film na 6
Avatar97

powaznie? :D facet czekal na pocalunek naruto i hinaty? no ja w szoku :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones