PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469370}
6,5 12 960
ocen
6,5 10 1 12960
6,6 18
ocen krytyków
The Limits of Control
powrót do forum filmu The Limits of Control

Film pozostawia jedno pytanie... dlaczego murzyn nie dyma?

ocenił(a) film na 8
GullyFoyle

Bo ma za dużego i boi się o zdrowie i życie kobiety.

ocenił(a) film na 2
Van_21

dobre hehe :)

ocenił(a) film na 3
Van_21

Eeeee, raczej czegoś mu brakuje.Na pewno charyzmy.Więc prędzej mógłby nie mieć jaj.Albo jedno i drugie.

A baba ciągle goła bo jej gorąco.

ocenił(a) film na 8
GullyFoyle

Film jest dłużyzną.... jak ktoś nie zna charakterystycznych elementów narracji Jarmusch'a to pisze właśnie o dłużyznach....
Zawsze możesz obejrzeć: Adrenalinę, Szybcy i wściekli i itp. i itd.
Tak, można by z filmu wyciąć 15-20 minut, ale wtedy to nie byłby film Jarmuscha...

ocenił(a) film na 8
amalaryk

Ja trafiłem na ten film całkiem przypadkowo....przełączałem kanały i nagle trafiłem na TVPKultura gdzie się właśnie zaczynał. Po 10-ciu sekundach wiedziałem, że obejrzę go z zainteresowaniem. I obejrzałem nawet powtórkę :)
A że to film Jarmuscha dowiedziałem się na końcu.
A film miodzio :)

ocenił(a) film na 3
amalaryk

Gdybyś tylko wychodził z błędnych założeń-Że nie znam kina Jarmuscha.Że go nie lubię.Że Jarmusch nie byłby w stanie popełnić knota.Że film jest "dłużyzną" bo jest długi, a nie miałki treściowo...mogli byśmy pogadać.Ale skoro byłeś łaskaw wyjechać tutaj z "polecanką zacnych tytułów" mogę tylko powiedzieć że kina artystycznego nie należy mylić z autystycznym.

ocenił(a) film na 3
amalaryk

Nie ma to jak wpadać z jednej skrajności w drugą....

ocenił(a) film na 3
amalaryk

Oglądałem ten film przez 2 godziny i nic poza hektarami jarmużu na polach hiszpańskich PGRów nie zauważyłem.
Różnica jest i to kolosalna , ich pendolino ma lepsze zagłówki i ładniejsze Chinki na korytarzach-reszta jak u nas - obdrapane budynki, podwójna kawa tajna baza w Szymanach.

GullyFoyle

bo jest kobietą

ocenił(a) film na 3
GullyFoyle

dlaczego ? To jest proste jak dwie filiżanki kawy - on dyma widzów .

ocenił(a) film na 9
GullyFoyle

Przecież powiedział: bo jest w pracy, jest profesjonalistą.

ocenił(a) film na 3
zavadyaka

Bez sensu.Przecież dymanie zwiększa wydajność.

ocenił(a) film na 9
GullyFoyle

Czarny praktykuje Tai chi. Nie dyma bo gromadzi energię i ją kontroluje, widać przez cały film jaki jest nadęty. A dymanie to najczęściej tracenie energii. Można się nauczyć dymać i nie tracić ale widocznie tej sztuki jeszcze nie opanował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones