PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469370}
6,5 12 978
ocen
6,5 10 1 12978
6,5 20
ocen krytyków
The Limits of Control
powrót do forum filmu The Limits of Control

Zdecydowanie na minus

użytkownik usunięty

Z przykroscia stwierdzam, iz jest tu wiecej formy, niz tresci. Nawiazania rezysera do pewnych elementow dla mnie osobiscie sa calkowice nieprzekonywujace, ba, wrecz czulem tendetna pseudo filozofie, moze nie tak belkotliwa jak w kiepskich tutulach anime, ale duzo nie brakuje. Sceariusz nawet ma sens i wszystko uklada sie w logiczna caleosc, ale coz z tego skoro wyjatkowo kiepsko podane?

ocenił(a) film na 1

zgadza sie, nic dodaj nic ujac. film bardzo slaby, tylko dla wyznawcow jarmuscha. bylem na na seansie za 5pln i zaluje. nawet za darmo bym zalowal straconego czasu.... gdzie ten Jarmusch z Night on Earth?

ocenił(a) film na 3

Tak, jak lubię Jarmuscha za jego poprzednie filmy: kawa i papierosy, ghost dog, broken flowers, tak tego filmu ścierpieć nie mogę. Musze się z wami w 100% zgodzić. Niestety ten niedobór treści spowodował, że na filmie zwyczajnie się nudziłem. Śliczne zdjęcia, ale zdjęcia wole oglądać w pokazie slajdów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones