6,3 51
ocen
6,3 10 1 51
30
chce zobaczyć
{"type":"film","id":210588,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Man+Who+Cheated+Himself-1950-210588/tv","text":"W TV"}]}
The Man Who Cheated Himself
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 14,99 zł


Bogaczka Lois Frazer dowiaduje się w trakcie rozwodu z mężem, który ożenił się z nią tylko dla pieniędzy, że kupił on pistolet. W związku z podejrzeniem, że mąż planuje ją zabić, dzwoni do swojego kochanka, porucznika wydziału zabójstw, Eda Cullena. Gdy Ed dociera na miejsce, pistolet wystrzela. Z powodu swojego związku z Lois, EdBogaczka Lois Frazer dowiaduje się w trakcie rozwodu z mężem, który ożenił się z nią tylko dla pieniędzy, że kupił on pistolet. W związku z podejrzeniem, że mąż planuje ją zabić, dzwoni do swojego kochanka, porucznika wydziału zabójstw, Eda Cullena. Gdy Ed dociera na miejsce, pistolet wystrzela. Z powodu swojego związku z Lois, Ed decyduje się wziąć udział w sprawie. Dobra wiadomość: Ed zostaje wyznaczony do zbadania sprawy. Zła wiadomość: Entuzjastyczny brat Eda, Andy, żółtodziób w policji, również bada tą sprawę i bardzo chce dowieść swoich kwalifikacji.

The Man Who Cheated Himself zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.