PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786694}
5,1 524
oceny
5,1 10 1 524
The Man from Earth: Holocene
powrót do forum filmu The Man from Earth: Holocene

Cześć 2

ocenił(a) film na 3

1 cześć to był majstersztyk. 2 cześć - byłem pewny, że nie będzie chociaż w połowie tak dobra jak część pierwsza i niestety miałem rację. John został zepchnięty na drugi plan przez jakieś małoletnie cymbały, ale to jeszcze nic... to co pokazali na sam koniec z tym agentem FBI to jakaś żenada. Jak można było sprowadzić tak dobrą opowieść do tak żenującego końca, który stara się zrobić z tego jakiś gówniany serial? Ja rozumiem, że każdy chce zarobić dolara, ale są pewne granice, których przekroczyć nie wolno. Podsumowując: jeśli oglądaliście 1 cześć - Człowiek z ziemi i Wam się podobała - nie oglądajcie 2 części, jeśli nie możecie się temu oprzeć, jak ja - jak tylko zaczną się napisy końcowe wyłączcie i nie oglądajcie dalej.

użytkownik usunięty
blutarski

Skoro przez kilkanaście tysięcy lat nie zmienił płci i nie opalił się na czarno, to chyba można przyjąć, że pozostał reliktem paleolitu i jako taki nie zasługuje na uznanie dzisiejszego świata, w którym miarą postępu jest stopień podatności na regresję kulturową, czyli nomen omen paleolityzacja społeczeństwa ;-)

Jesteś debilem od dziecka, czy dopiero ciężkie życie tak ci się dało we znaki?

użytkownik usunięty
blutarski

Z tego co wypowiadał się reżyser, że otwarte zakończenie było tylko po to, aby domknąć całość trzecim filmem na które zbiera fundusze. Prawdopodobnie około roku 2027 zobaczymy finał tej historii, której sam jestem ciekaw ze wzgld. na postać agenta FBI. Przecież wiemy (powiedziane zostało to w pierwszym filmie), że ten agent to żaden agent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones