PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715342}
3,8 2 287
ocen
3,8 10 1 2287
The Possession Experiment
powrót do forum filmu The Possession Experiment

Po x latach zalogowałem sie zeby napisac jedno - to najslabszy horror jaki dotad widzialem, na poziomie pracy magisterskiej szkoly filmowej. Aktorzy i produkcja 1/10. Ogladany na maratonie w Heliosie.

Lazy71

też byłem na maratonie. Nie przesadzaj człowieku, ten film ma zajebyste efekty komputerowe. Trzyma w napięciu. Tylko skąd kXXXX wzięli aktora w roli ojca głownego bohatera. Ja pixxxx...

olekd

Ja dam 6-7/10

Lazy71

Strasznie denny film. Momentami był całkiem zabawny np.tekst "ofiara miała wnętrzności". Niestety jeśli to miał być horror to coś poszło nie tak 2\10

ocenił(a) film na 4
Lazy71

Też odniosłem takie wrażenie w kwestii gry aktorskiej, dialogów itd. Ale poza tym film miał ciekawą fabułę i przyzwoite efekty, więc dla mnie czwórka z plusem.

Lazy71

Ja również będę przestrzegał przed tym "dziełem". Z czterech filmów emitowanych na maratonie ten był najsłabszy: przewidywalny, słaba gra aktorska. Może i efekty były spoko, ale przewijały się momentami z kiepskimi zdjęciami.
Mimo że nie zasługuje:
Słabe 3/10 (bo nie zasnąłem)

ocenił(a) film na 2
Lazy71

Również oglądałem ten "ambitny" film na maratonie, nawet na tle reszty trzech dennych produkcji i tak wyróżniał się swoją dennością. Główny bohater polegający na blasku własnych licówek wprowadza widza w świat kiczu i katastrofy, w pewnym momencie (gdy zaczął udawać Wolverine'a za pomocą zmajstrowanych naprędce szponów) zacząłem się zastanawiać czy nie natrafiłem na jakąś kiepską komedię.
O wiele lepszy był za to konkurencyjny maraton z horrorami pełnymi absurdu, w szczególności polecam http://www.filmweb.pl/film/Witching+%26+Bitching-2013-666647 (najlepsza produkcja spośród ośmiu filmów wyświetlanych na dwóch maratonach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones