PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658187}
6,3 21
ocen
6,3 10 1 21

The Prototype
powrót do forum filmu The Prototype

Oglądając trailer dostrzegam zakapturzonego faceta myślę z początku 'czy to ekranizacja jak dla mnie świetnej gry Prototype i jej głównego bohatera Alex'a Mercer'a, który w wyniku mutacji jest wstanie zmieniać swoje ciało do potrzeb, które pozwolą mu przeżyć w starciu z żołnierzami i mutantami ?' Niestety ku mojemu zaskoczeniu nie ma to nic wspólnego z grą, a szkoda. Facet chodzi w jakimś kombinezonie zbliżonym w wyglądzie do NanoSuit, który nosił Nomad z Crysis'a - tylko ta maska/hełm wygląda jakby należała do - Karl Ruprecht Kroenen - z Hellboy'a.

I oto jak mamy przykład jak szybko wpaść na film - zerżnąć coś z dwóch świetnych gier i połączyć w jedno. Taki pierwszy Crysis w Nowym Jorku pod tytułem 'Prototype' z głównym kolesiem o imieniu Alex.

Mimo, że nie jest to ekranizacja, ani Crysis'a, ani Prototype to i tak obejrzę.

RockyOne

człowieku czy Ty oglądałeś film? Gościu nie nosi kombinezonu, zgodnie z założeniami filmu to jest dron... naprawdę oglądanie ze zrozumieniem nie boli, powinieneś kiedys spróbować

spectralheaven

A teraz coś Ci powiem. Jesteś chyba w pewnym sensie idiotą, który lubi się robić za nie wiadomo kogo. "człowieku czy Ty oglądałeś film?" - a czy była jego premiera bym mógł go obejrzeć ? Jeżeli chcesz dyskutować to pisz, dokładnie i od rzeczy - to naprawdę nie boli, spróbuj, a sam się przekonasz - o co Ci chodzi, by inni nie musieli potem za Ciebie główkować co Ci biega po główce. Potem wychodzisz właśnie na takiego znawce, który się ośmiesza (film, a premiera w 2013). Pewnie chodziło Ci o trailer/zwiastun, w którym wyłapałeś jak prezenterka jakiegoś programu informacyjnego mówi, że uciekł eksperymentalny dron wojskowy. No to teraz na chłopski rozum pomyśl do czego służy dron i co to jest. Jest to BEZZAŁOGOWY pojazdy, który ma na celu obserwacje np. wroga bez narażenia życia członków, która przeprowadza akcję (gdybyś poszukał to pisze dodatkowo, że dronem jest pojazd latający !). Zanim zaczniesz się wymądrzać obejrzyj jakiś program o nowoczesnej broni, albo czemuś co maz tym jakikolwiek związek (na którymś z kanałów naukowych, być może na Discovery, był emitowany, a może nadal jest poświęcony program takim rzeczom). Jak widać ktoś w nim jest (patrz - 2:56), więc to raczej nie może być dron jak twierdzisz. Jest to kombinezon jak w Crysis'ie - Nomad'a też nazwiesz dronem, bo nosi na sobie Nano-Suit i nie widać jego twarzy ? Poza tym gdybyś miał rację to poco jakaś jednostka bezzałogowa miałaby się ratować jak w 1:50 minucie, kiedy wyciąga coś ze swojego boku - być może nabój. Do tego nie interesuje mnie co to jest - mówię jedynie do czego jest podobny i z czego mógł być zapożyczony pomysł na film.

RockyOne

nie czepiaj się przeoczeń, to logiczne że chodziło mi o "trailer" jednakże to forum nie pozwala na edytowanie swoich wypowiedzi stąd takie jednostki jak Ty mogły pobiec w swym toku rozumowania fałszywym tropem. Rozumiem, że też ta drobna wpadka spowodowana nieuwagą została wykorzystana przez Ciebie jako amunicja do ratowania swojej mizernej wypowiedzi ale oszczędź mi i innym wymądrzania się. Dronami obecnie nazywane są tylko pojazdy typu UAV czy Reaper ze względu, że one stanowią najlepszy stosunek jakości do ceny - póki co nikt nie stworzył zaawansowanych robotów humanoidalnych więc definicja drona zawiera się tylko w wyżej wymienionych jednostkach, ale to z czasem się zmieni.
Minuta 2:56 niczego nie dowodzi póki co, możliwe że jest to inna postać - to co pokazuje trailer to wyraźnie dron i nie ma sensu się póki co kłócić, a już tym bardziej z osobą, która doszukuje się powiązań z grami, w filmach które nie mają z nimi nic wspólnego. Czas powrócić do rzeczywistości rocky

spectralheaven

Każda 'amunicja' w sieci jest dobra, by się odgryźć komuś kto nie potrafi normalnie porozmawiać tylko od razu wyjeżdża jakim to on znawcą nie jest, a sam popełnia błędy. I dobrze, że nie ma opcji edytowania - pisz ze zrozumieniem. Poza tym żadnym fałszywym tropem nie pobiegłem, raczej jeszcze wyprostowałem to wszystko i napisałem, że z pewnością chodziło Ci o trailer. To z czasem się zmieni - pewnie za jakieś 15 lat. Jak na razie roboty, które mają przypominać człowieka potrafią jedynie gadać, śpiewać, a czasami na ich twarzy można uświadczyć jakiś grymas, który widać, że nadal jest sztuczny. Ich ruchy nie są tak ludzkie jak człowieka, a gdzie tam dopiero im do biegu. Nie ma jeszcze tak zaawansowanej sztucznej inteligencji, by mógł sam wiedzieć co ma zrobić w terenie, a co za tym idzie musiałbyś nim sterować - wolałbym już wysłać jakiś mały szpiegowski pojazd sterowany, który byłby o wiele, wiele mniejszy, oraz szybszy (raz widziałem coś w rodzaju małego czołgu, który potrafił dopasować gąsienice do każdej przeszkody, dzięki czemu szybko i bez trudu je pokonuje). Podczas misji wyślij humanoida, by obadał teren. Zanim tam dotrze, bujającym się krokiem, a zanim wróci, bo przecież nie umieją szybko się poruszać.. Połapią się i wpakują w niego tyle amunicji, że cała misja pójdzie z piachem. Powiązanie z grami - zakapturzony facet do tego imię Alex, tytuł taki sam - jak z Prototype. Kombinezon (jak twierdzisz dron [chociaż to jednostka latająca, a w trailerze nic nie jest mówione o humanoid robot]) jest zbliżony do Nano-Suit'a z Crysis'a. Więc jak widzisz niby nic, ale coś wspólnego ma z nimi ten film. Do rzeczywistości ? A czy mój stan umysłu jest gdzieś indziej bym miał do niej wracać ? Jeżeli się kierujesz moimi spostrzeżeniami miedzy grami, a filmem to jest to śmieszne, a może nawet żałosne. W takim razie powiedz to innym, którzy też widzą takie podobieństwa - obejrzyj kilka zwiastunów tego filmu na YouTube i poczytaj komentarze, inni też myślą podobne do mnie, więc weź i im napisz, żeby wszyscy wrócili do rzeczywistości. Gdybyś jednak nie umiał (nie chciał mi przyznać racji co do zapożyczeń z gier czy też innych filmów) znaleźć to proszę mam tutaj kilka wypowiedzi innych osób - "Is the suit of crysis!" "fu** yah...its like crysis... :D " "Sandman guy from Hellboy?" "looks to me like he was wearing the nano suit from crysis..." "1:20 Mercer?I will watch this sh**!". Ty pewnie nie grasz, nie czytasz książek, a filmy tylko te napakowane efektami specjalnymi. Jak to kiedyś powiedział pewien twórca - "..nie możemy się ograniczać tylko do śledzenia tego co dzieje się w branży. Jego zdaniem, powinni czytać książki, oglądać filmy, interesować się sytuacją na świecie, bo dzięki temu ich produkcje staną się ciekawsze.". Nawet twórcy mają tok myślenia podobny do mojego. Nie oglądaj w takim razie ich dzieł, bo przecież nie wrócili do rzeczywistości.

RockyOne

Idąc Twoim tokiem rozumowania i innych tytanów internetu to każdy film można podciągnąć pod coś (grę, książkę, inny film) bo przecież "no tutaj bohater jest John Doe i tam też był, to na bank jest zrobione na podstawie tego ______" i tak dalej - każdy widzi to co chce zobaczyć. Przytaczanie komentarzy z youtube'a jest jak używanie wikipedii do poparcia pracy naukowej - można próbować, ale nie ma to większego sensu i logiki.

spectralheaven

A czy ja mówię, że każdy film się pod coś podciąga ? Twierdzę jedynie, że czasami są zapożyczenia, które mogą nawiązywać w jakiś sposób do jakiegoś innego dzieła czy to książki czy gry. Taki 'Skyline' - latający tam kosmici przypominają tych (znowu ?!) z Crysis'a. Inni nawet twierdzą, że po zmianie koloru oczu z niebieskiego na żółty obcy wyglądają jak Ci z Resistance. Co Ty porównujesz komentarze z Wikipedią. Komentarze miały jedynie poprzeć to co pisałem wcześniej, że inni również widzą jakieś podobieństwa między filmem 'Prototype', a grą o tym samym tytule jak i Crysis'em czy np. Hellboy'em.

RockyOne

Za dużo gier, człowieku. Wyjdź na dwór, do parku, ochłoń.

BelzeBoobies

A czy widziałeś mnie kiedykolwiek jak wyglądam, co robię, czym się zajmuje ?
Jesteś użytkownikiem Filmweb'u, więc pewnie obejrzałeś nie jeden film, więc równie dobrze mógłbym Ci powiedzieć - facet rusz dupsko z fotela bo pewnie oglądasz tylko filmy i obżerasz się przy tym jakimiś czipsami, co powoduje, że odkłada Ci się tłuszcz i nie wyglądasz dobrze. Idź spal go na siłowni, wyciśnij kilka serii, wypoć się, porób kilka przysiadów, by Twój organizm zaczął produkować więcej 'teścia' - zaczniesz wtedy jakoś wyglądać.

Więc jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie zabieraj głosu - proszę Cię.
Nie oceniaj również ludzi po ich wypowiedziach jeżeli ich nie znasz (przykład podałem wcześnie =)

RockyOne

Wnioskuję w oparciu o twoje komentarze, to chyba logiczne, nie? Wszystko co napisałeś, jak ulał pasuje nie tylko do mnie, ale też do sporej części Polaków, bo generalnie za dużo siedzimy, za mało się ruszamy i niezbyt dobrze się odżywiamy - stąd jesteśmy otyli i chorowici. Ale, jako że de facto powinieneś wiedzieć o mnie tyle samo, co ja o tobie, to albo jesteś wybitnym psychometrą na miarę Ossowieckiego, albo zwyczajnie sadzisz komunały. Wole myśleć, że jesteś jasnowidzem, gdyż to byłoby ciekawe - w odróżnieniu od pustych sloganów.

Nie proś mnie, abym nie zabierał głosu, gdyż mamy wolność wypowiedzi i takie sformułowania z twojej strony, to wyraz złego wychowania - o, widzisz, znowu wnioskuję po twoich wypowiedziach.

Ps. Nie jem chipsów, bo nie lubię.

Ps2. Samochody w GTA IV są podobne do prawdziwych aut.

BelzeBoobies

Wypowiadasz swoje zdanie tylko po tym co napisałem, że pewne rzeczy mogą być z czegoś zapożyczone (filmy, książki, gry lub inne dzieła) - no to masz tak mocne argumenty, by mówić mi, że zbyt dużo gram i bym się ruszył (do Twojej wiadomości - jestem 21-latkiem, który cieszy się życiem, grałem kiedyś w nogę, lecz teraz przerzuciłem się na treningi siłowe, a co do gier - w wolnych chwilach, gdy nie mam co robić to odpalam PS3 i ciskam w jakiegoś Assassin'a, Dead Space czy chociażby wymienione przez Ciebie GTA. Więc widzisz, prowadzę zdrowy tryb życia jak i oddaje się takim przyjemnością jak gry, więc opieranie się na czyiś komentarzach jest błędne). Oceniasz też innych po tym jak się ubierają lub wyglądają ? Zanim zaczniesz to może pogadaj z nimi, otworzą się i dowiesz się o nich czegoś więcej, a nie będziesz ich oceniał po swoich domysłach.

Wyraz złego wychowania ? Przecież Twój komentarz nie wnosi nic do tematu, jedynie krytykuje osobę, której nie znasz (pisząc bym wyszedł do parku twierdzisz, że siedzę cały czas w domu i uważasz mnie za kogoś leniwego lub jak to napisałeś "za dużo siedzimy, za mało się ruszamy i niezbyt dobrze się odżywiamy - >stąd jesteśmy otyli i chorowici<"). Dlatego z uprzejmością poprosiłem Cię, byś nie pisał takich rzeczy - i gdzie tutaj brak wychowania.

PS. Wnioskować mogę, że Ty jesteś źle wychowany - ta obraza innych (otyłość, chorowitość), o której pisałem.

RockyOne

Uff, to żeś Panie wydedukował, szkoda tylko, że jakoś tak na opak. No nic, a wracając do tematu, to w Stalkerze Tarkovskyiego nie ma ani jednego mutanta z gry, co osobiście uważam za gruby skandal.

Ps. Wyluzuj, bracie, znaj moc ironii i czytania ze zrozumieniem.
Ps2. Kiedyś w sklepie widziałem podobny kod kreskowy, jaki ma 47 na łbie i to jest dopiero zbieżność!

BelzeBoobies

Nic nie na opak - trzeba czytać ze zrozumieniem po prostu.
A czy ja mówiłem o brakach czy zmianach w ekranizacjach czy egranizacjach na podstawie jakiegoś tytułu ? Mówiłem o zapożyczeniach drogi kolego (które są ewidentnie skopiowane). Twórca, który ma zrobić film/grę na podstawie książki może zmienić jakiś wątek, coś dodać lub coś usunąć - ale czy o tym mowa w temacie hmm.. ?
Wtedy musiałbym się przyczepić do Olivier'a Bowden'a. Książki, które napisał odstają nieco od gier Assassin's Creed, na których były wzorowane.

Ad. PS - jakoś nie chcę znać jej mocy - szydzenie czy wyśmiewanie się z kogoś.. Problemów z czytaniem nie mam, wtedy raczej bym miał problem z odpisaniem.
Ad. PS2 - (widocznie jakiś produkt chciał być jak Hitman, albo jakiś ziomuś - nie sformułowałeś na czym go widziałeś ;) i znowu brak czytania za zrozumieniem - zapożyczenia z innych DZIEŁ, a nie życia codziennego. W takim razie nie nakręcajmy filmów na podstawie prawdziwych wydarzeń, niech ludzie w jakimś tytule nie korzystają z laptopów Apple, samochodów i innych rzeczy (oo ten koleś ma ten sam sprzęt, gablotę co ja ! Jak to tak może być, chyba widzieli u mnie i zapożyczyli taki sam do filmu !). Więc mówimy tutaj o zapożyczeniach - filmy - książki - gry - inne dzieła.

RockyOne

Ale Cię zaatakowali, nie trać czasu na takich ludzi. Nie warto.

spectralheaven

Okres miales,czy co?Sam hejtujesz a beczysz zeby sie Twoich wypowiedzi nie czepiac...Postac jest ewidentnie zerznieta z gry prototype,kaptur,ciuchy,oblawa w calym miescie,imie nawet.Tyle ze zamiast bohatera ktory zmienia sie pod wplywem jakiegos wirusa(nie pamietam dokladnie)ten zmienia sie w jakas maszyne.I miche ma jak ryba z hellboya a co do crysisa to nie wiem.Wiem za to ze zabilbys sie skaczac z poziomu swojego ego na poziom swojego iq.

spectralheaven

Musze sie poprawic,zebys znow sie nie czepial i nie musial szargac nerwow,pomylilem postac z hellboya.Nie chodzilo o "rybe".A i jeszcze te jego patrzaly sa zywcem wyjete z filmu anim "9":D

RockyOne

chyba "do rzeczy" a nie "od rzeczy" XD przyganiał kocioł garnkowi.

Private_Witt

To teraz poszukać w Google - co to znaczy - pisać od rzeczy ;)

RockyOne

no ja wiem a Ty? ;)

Private_Witt

Wybacz, moja wina. Pisałem to z rana więc źle przeczytałem. Zwracam honor.
Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi - każdy popełnia w życiu błędy, nie jesteśmy maszyną, który nigdy się ni myli ;)

RockyOne

wyglada na to ze tego filmu w ogole nie bedzie .....

nighthc

Żadnych nowych informacji dotyczących filmu, więc ciężko jest cokolwiek powiedzieć. Musimy czekać.

nighthc

skoro jest trailer i to całkiem ciekawy to znaczy, że jakaś część filmu musiała już powstać. ciężko by było, żeby na takim etapie wprowadzenia już trailera zrezygnowano z niego. nie będzie to pewnie arcydzieło, ale jak fan sf chętnie bym obejrzał.

RockyOne

Chciałem tylko powiedzieć, że film wyszedł, ale nie w Polsce.

Viollipop

W takim razie masz złe info.

RockyOne

Chcialem usunac komentarz ale sie nie dalo, sorry.

Viollipop

W porządku :)

spectralheaven

to nie jest żaden dron co najwyżej cyborg :P

blysk_2

Raczej dron bo cyborg to coś w rodzaju mixu człowiek/maszyna a tu wygląda że gość ma podłączony układ nerwowy do jakiegoś urządzenia ,którym zapewne steruje tą humanoidalną jednostką czyli pewnego rodzaju dronem tyle że nie latającym .
Takie mam wrażenie i dopuszczam możliwość mylenia się w tym temacie.

ps. szkoda że film się nie pojawia

marwel1980

no właśnie cyborg jest połączeniem człowieka i maszyny .
w tym przypadku nie wiem jak to dokładnie wygląda (filmu nie obejrzałam i pewnie nie obejrzę , a szkoda) ale z tego co zrozumiałem to on został obudowany albo wyjęli mu mózg i włożyli w to mechaniczne ciało i wówczas był by to cyborg połączenie ciała lub elementów ciała z elementami nieorganicznymi .
Natomiast doron powinien być sterowany zdalnie czyli nasz bohater powinien gdzieś być podłączony do urządzenia sterującego ,a tu tego nie mamy

RockyOne

na podstawie traileru nie wiele można wywnioskować,choć nie można zapominać ze Alex Mercer w grze miał poza postacią ludzką takze swoje wdzianko-zbroje,choć wyglądajacą ciekawiej niż ta przedstawiona tutaj,nie są tez pokazane jej funkcje,nie wiele wiem o budżecie filmu ale z reguły tego typu filmy nie bywają nisko budżetowe.I nie wiem jak wy ale mam wrażenie ze będzie też jakiś znaczący dowódca wojskowy który będzi chciał dopaść Alexa bo przecież nie będzie to film o hodowli jedwabników...chyba:).Jeśli film będzie utrzymany w klimacie"Jestem legendą" i "Resident Evil I" to pozycja będzie napewno warta obejrzenia.Niestety nie werze w cuda:)

corey843

Po raz kolejny, film nie ma nic wspólnego z grą... słowo prototype nie zostało wymyślone na potrzeby gry i nie może stanowić trade marka.

RockyOne

Ten film jednak żyje ?!

użytkownik usunięty
RockyOne

Filmy nie mogą żyć .... no chyba że w którejś z twoich gierek.

Wiedziałem, że jakiś się znajdzie i musiałem czekać, aż dwa dni :) Brawo !

Rocznik '79, a tak ubogi słownik.. Czy muszę pisać, że jest w produkcji ? Jest wiele innych słów, którymi mogę zastąpić to słowo.
Będziesz zmuszony zacząć od nowa naukę z języka polskiego - porównania, uosobienia, metafory, wyrazy bliskoznaczne itp. itd.

Dziękuję, dobranoc.

użytkownik usunięty
RockyOne

Nie będę zmuszony , to wolny kraj .... no chyba że w jednej z twoich gierek tak jest , może w Kryzysie albo w Zewie obowiązku ?

Wolny kraj przez co wypowiadają się tacy jak Ty. Ocenzurować wpisy na forach jak w Chinach przez co populacja Tobie podobnych się zmniejszy.
Zewie ? A co to O.o ?! Kryzysie ? Nie znam żadnej z takich gier.

A w Twoich gierkach co jest możliwe ? Oo.. pewnie wierzysz w to, że Ezio z Assassin's Creed żył naprawdę !

Czekam na ciętą ripostę ๏̯͡๏

użytkownik usunięty
RockyOne

Przez cenzurowanie postów populacja się nie zmniejsza. Ja takich gier też nie znam. Ezio nie żył na prawdę . Czekaj dalej.

Nie zmniejsza ? A populacja ma tylko jedno znaczenie ? A np. 'populacja Internautów' ?
Twój słownik jest uboższy niż myślałem. Ehh..
Za to zabłysnąłeś czymś z historii ! Wiesz, że Ezio to postać fikcyjna. Brawo !

użytkownik usunięty
RockyOne

Dzięki. Nie pisałeś że chodzi o populację internautów. A sama cenzura forów nie może zmniejszyć populacji internautów bo internet to nie tylko same fora (no chyba że w twoich gierkach) .

Muszę podawać wszystko jak kawę na ławę ? Trzeba się domyślić - wytężyć szare komórki.
Ale jak widać są przypadki, które nawet tego nie potrafią.
Nie same fora ? Teraz każda strona takowe posiada. Czy to jakaś z wiadomościami czy motoryzacją, sportem czy też.. grami :). Nawet na FILMWEB'ie mogę o nich porozmawiać :D !
Człowiek jest istotą, którą ciągnie do innych ludzi. Mamy potrzebę podyskutować na dany temat, wymienić się poglądami, więc gdyby nie fora to populacja Internautów z pewnością byłaby mniejsza.

Mniejsza ilość forów = mniejsza ilość zarejestrowanych trolli jak Ty.

użytkownik usunięty
RockyOne

Jeśli nie będzie forów to nie tylko nie będzie takich jak ja , ale też takich wspaniałych, inteligentnych, cudownych (i w ogóle picuś-glancuś-boys) jak Ty ... wtedy byś musiał ciągnąć do innych ludzi poza internetem , a nie czekać tutaj aż 3 dni nim ktoś sie do Ciebie odezwie. (A może byś spędzał tylko więcej czasu w swoich gierkach)

Cudowny :D ? Zawsze twierdziłem że jestem śliczny - przystojny :D !
Internet piszę się z dużej litery jakbyś nie wiedział - no ale skąd możesz.. Pogrążasz się jako 34-latek.
Nie czekam, aż trzech dni, robisz to akurat w ciągu jednego. Widocznie nie ciągnie Cię do ludzi poza Internetem i dlatego masz czas tak szybko odpisywać w przeciwieństwie do mnie.
Twoje wypowiedzi są nudne - z j. polskiego poleciałaby pała. Powtarzasz się. Wytęż umysł i wymyśl coś ciekawszego :D. Idę ciupać w Killzone 3 !

użytkownik usunięty
RockyOne

Sorry , nie trzy dni tylko dwa (cytuję "musiałem czekać, aż dwa dni ") . Wytknięcie komuś błędu w pisowni i ucieczka w "gierkowy" świat (nie pomyl z Edwardem (nie pomyl ze Zmierzchem) ) też zbytnio dojrzalszego człeka z Ciebie nie zrobiła. No ale tak to jest, jak nie można nic konkretnego wymyślić.

Ps. przyjemnego ciupania w Killzone (pomimo tego że tak bardzo cię (tak wiem , z dużej, ale będziesz miał potem o czym pisać) ciągnie do ludzi).

Oj faktycznie :D ! Widzę przebłysk inteligencji :D !
Wytknięcie błędu ? Jeżeli robisz z siebie jakiegoś mądrale i próbujesz kogoś pouczać to widocznie chcesz podyskutować, ale rozpoczynając rozmowę znaj podstawy ortografii - inaczej będziesz je miał wypominane.
A kto tutaj ucieka w 'gierkowy' świat ? W takim razie pisz to każdemu kto gra w GTA V - miliony osób jest niedojrzałych ? Sam spędziłeś z pewnością niemało czasu przy grach - Tomb Raider, Assassin's Creed, Max Payne. W ciągu 5 godzin ich nie ukończysz.
Przyczepiłeś się tych moich gier jak rzep psiego ogona. A skąd wiesz czy czasem nie zarabiam na tym ?
http://gry.onet.pl/artykuly/ma-23-lata-i-zarabia-600-tysiecy-euro-rocznie/r4qrg
Być może daje mi to przyjemność i kasę.

Skąd Ci się jacyś Edwardzi wzięli ? Próbujesz jakimiś niepotrzebnymi zdaniami podnieść wartość swoich wypowiedzi ? Oświeć mnie po co piszesz o pierdołach, o których nawet nie było tutaj mowy. Robisz siebie jedynie błazna.

Dzięki wielkie :). I znowu niepotrzebnie wsadzone zdanie w tym nawiasie xD
Wcześniej pisałeś z dużej litery, a teraz z małej i jeszcze o tym wspominasz zamiast to poprawić ? Idiotyzm.
'..pomimo tego że tak bardzo cię.. ciągnie do ludzi' - Czy ja wspominałem o czymś, że mnie ciągnie do ludzi ? Nie przypominam sobie. Napisałem jedynie, że w przeciwieństwie do Ciebie nie spędzam w Internecie tyle czasu co Ty.
A na poparcie tego co piszę, że uciekasz do wirtualnego świata i spędzasz w nim większość czasu:
2 godziny temu odpisałeś na mojego posta, następne logowanie 40 minut temu i kolejne - tym razem zalogowany.
>> http://imageshack.us/f/46/1omr.jpg/ <<

Znajdź czas dla dzieciaka, żony, a nie pisz mi, że to ja uciekam od realnego życia jeżeli to Ty przesiadujesz cały czas w virtualu. Jeżeli tak często siedzisz w sieci to dzieciak wychowuje się bez ojca bo ten zajmuje się kompem i pisaniem bzdetów niż własnym synem/córką.
Stwierdzam fakty po tym co widzę.

użytkownik usunięty
RockyOne

HAHAHAHAHAHA , jesteś świetny ... nawet screenshoty robiłeś.
Mi wytykasz że jestem niedomyślny , a sam nie skojarzyłeś (a nawet Ci pomogłem ... żeby Ci sie gierkowy z Gierkiem nie pomyliło). Spędzam tyle czasu przy komputerze bo to moja praca. A mam taki "odchył" że lubię prowokować innych do głupich gadek (niektórzy nieźle się w to angażują (niepotrzebnie wsadzone zdanie w tym nawiasie)) . Tak w ogóle to mam gdzieś w co tam sobie grasz i ile .... przypadkiem natrafiłem na twój temat no i złapałeś się na głupią prowokację.

Ps. Zaloguję sie ponownie za kilkanaście minut ... nie zapomnij o screenshocie.
Ps2. niezapomnij poprawic blenduf.
Ps3. Czemu marnujesz tyle czasu na tak głupie rozmowy ?
Ps4. Pewnie przez to że nie ciągnie cię (tak, z małej) do ludzi, tak chętnie ze mną sobie rozmawiasz. Wolisz rozmowy w wirtualnym świecie niż w prawdziwym.

Wiem, że jestem świetny i to pod wieloma względami ;*
A screen ze względu na to, aby uświadomić Ci, że widocznie jesteś uzależniony i nawet o tym nie wiesz.
Gierkowy z gierkiem O.o ? WTF ?! O czym Ty znowu gadasz xD ? Ha ha :D
Twoja praca xD ? Weź się za nią, a nie opieprzaj się chodząc po necie. Co dzisiaj też pracujesz w niedzielę ? 30 minut temu logowanie i teraz kolejne. Najlepiej wykręcać się, że tak zarabiasz na życie xD. Następny błąd - skąd na końcu dwa " )) ".
Jeżeli masz to gdzieś to nie pisz takich dupereli. A moje wyśmiewanie się z Twoich błędów to nie prowokacja ? I kto się tutaj złapał :> ?

Ad. PS.- http://imageshack.us/f/19/rqhz.jpg/
Ad. PS2 - dwa nie potrzebne " ))' oraz błędów zamiast 'blenduf' :D
Ad. PS3 - zadam Ci to samo pytanie.
Ad PS4 - czy wolę rozmowy w wirtualu ? Raczej nie chyba, że piszę z takimi osobami jak Ty :).

użytkownik usunięty
RockyOne

Trochę narcystyczne (i gejowskie) zachowanie , no ale cóż, nie wnikam, każdy ma jakieś odchyły od normy. To że jestem uzależniony to ja wiem , nie musisz mnie sprawdzać co kilkadziesiąt minut (nie masz nic innego do roboty ?) . Pracuję i w niedziele bo pracuję w domu (przynajmniej nie próbuję wciskać kitu o zarabianiu na gierkach) . Jeśli się otwiera 2 nawiasy to i dwa trzeba zamknąć (no chyba do dwóch potrafisz liczyć). Błędów nie wyśmiewałeś (to przecież nie zbyt inteligentne i infantylne jak na Ciebie) tylko zwyczajnie wytykałeś i poprawiałeś.

Screenshotami zaniżyłeś wartość swojej inteligencji zawyżonej przez wydumane ego.Kilka błędów jednak pominąłeś (niezapomnij, Ps) ,a i sam piszesz z błędami ("niepotrzebne" piszemy razem) . " Czemu marnujesz tyle czasu na tak głupie rozmowy ? " Ja już odpowiedziałem poprzednio, czytaj dokładniej staraj się. Jeśłi chcesz błyskać wiedzą, inteligencją czy elokwencją musisz się bardziej starać bo teraz to Ci komicznie wychodzi.
"Raczej nie chyba, że piszę z takimi osobami jak Ty :)" Co masz namyśli ... mam nadzieję że nie to co napisałem w pierwszym zdaniu.

Może i wygląda na narcystyczne, ale uważam się za dość przystojnego - w końcu pracuję nad swoim ciałem na siłowni parę razy w tygodniu, do tego ładna cera :D. A pozowanie przed lustrem w tank-topie :D ! Miazga :)
Sam chciałeś, abym zrobił screena więc muszę sprawdzać Twój profil. A czy ja napisałem wprost, ze zarabiam grając ? Czytaj ze zrozumieniem staruszku. A jeżeli Ty pracujesz to jak pisałem - weź się do roboty, a jeżeli nie to odstąp komuś innemu swoje stanowisko. Ktoś z pewnością będzie się tym zajmował, a nie przeglądał stronki. Nawias w nawiasie ? A nie czasem ( [ ] ) ? Wyśmiewam jak i poprawiam i wytykam i będę to robił, a przy okazji prowokował do dalszych wypocin :D.

Zaniżyłem ? Sam mnie o nie prosiłeś w PS (chociaż powinno być tam PS. 1)
Czy na pewno popełniłem błąd ? Jesteś tego pewien xD ?
Odpowiedziałeś poprzednio ? To możesz się powtórzyć (o grach potrafiłeś wspominać parę razy i Ci nie przeszkadzało).
O co mi chodzi ? Domyśl się - szare komórki niech pracują :D.

Masz błąd - jeśli, a nie 'jeśłi' ツ

użytkownik usunięty
RockyOne

A też nie ... powinno być PS a następnie PPS itd. . A , mam pytanie , to zdjęcie w twoim profilu jest twoje ? Bo to by sporo wyjaśniało i uzupełniało twoją wypowiedź. A i tak w ogóle jeśli mnie nazywasz dziadkiem to ty ile masz lat , 7 ? Każesz mi napisać o co Ci chodzi bo samemu nie masz odwagi tego napisać , chociaż innym to od razu pisałeś.

Tak masz rację. Zapis PS, PPS, PPPS itd. jest poprawny, ale PS.1, PS.2.. nie jest błędną pisownia.
Co do zdjęcia. Mam Ci podać linka do swojego Facebook'a ? A możesz chcesz bym zrobił sobie foto jutro na siłowni i w ręce trzymał kartkę z napisanym Twoim nickiem..
Dla Ciebie mogę mieć nawet te 7 lat :)
Nie kazałem Ci pisać o co mi chodzi, a jedynie się domyślić..
Tak przyznaję się. Nie mam odwagi :P.

Co do ostatniego zdania - nie używaj tak często jednego słowa - napisać, napisać, pisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones