PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795978}
5,5 4 468
ocen
5,5 10 1 4468
The Quake. Trzęsienie ziemi
powrót do forum filmu The Quake. Trzęsienie ziemi

Jak gość, który siedzi w temacie od lat(?) I wie lub zdąrzył już zauważyć, że przed trzęsieniem pada prąd, wybiera windę zamiast schodów?
Do tego to dziecko, które niezauważone wychodzi sobie z samochodu i ta druga dziewczyna dogania ja dopiero na 35 piętrze.
Syn, który dostał tyle znaków a i tak stał w miejscu XD
No i ofc nie zburzony, ponad 35 piętrowy budynek. Nie wyjaśnione najważniejsze, czyli jak oni się stamtąd wydostali. I te przedłużone spojrzenia, niepotrzebne rozmowy. Jasne, siedzimy sobie w zawalającym się budynku to sobie pogadamy..
Nigdy nie komentuje, ale nie mogłam się powstrzymać

wixxonss

Na schodach też nie było specjalnie bezpiecznie - pokazali przygniecione ofary na klatce schodowej. A winda zjeżdża sama przy braku prądu. Poza tym główny bohater pewnie liczył na to, że jeszcze mają czas do trzęsienia. Ale fakt, że też się zastanawiałem czy nie lepiej było postawić od razu na schody. I zgadzam się, że mogli pokazać jak opuszczają budynek, film kończy się niespodziewanie.

ocenił(a) film na 6
NewJoker

gdyby postawili od razu na schody, to nie byłoby 20 minut scen pełnych napięć w szybie windy;) pewnie i tak sądzili, że mają czas aby zjechać na dół i na uniwerek po syna. z drugiej strony w filmie pokazana jest walka o najbliższych, a nie ratowanie całego świata i ostrzeganie, tylko walka z samym żywiołem, co w kinie katastroficznym rzadko się zdarza. Jedynie przychodzi mi do głowy San Andreas

ocenił(a) film na 2
wixxonss

STRASZNY SYF. OMIJAĆ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones