PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 395
ocen
6,9 10 1 221395
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Kiedy ponad 10 lat temu trn film wchodził do kin dużo ludzi o nim gadało. Ja jakoś nigdy nie miałem okazji wziąć się za to żeby go obejrzeć i wczoraj wieczorem pierwszy raz w życiu w wieku już prawie 30tki na karku obejrzałem :) Przypomniała mi o nim moja 20 letnia dziewczyna która mocno namawiała na obejrzenie. Nie powiem, film wywarł na mnie ogromne wrażenie, fabuła, muzyka, zdjęcia ( ten chory film jaki nakręciła na kasetę Samara ) no po prostu cudo. Jaka szkoda że obejrzałem dopiero ponad 10 lat od premiery taki świetny film. Klimat w tym filmie powala na łopatki, zdjęcia w połączeniu z muzyką tworzą coś niesamowitego. Oglądając The Ring miałem wrażenie że ten film wszedł dopiero niedawno do kin co świadczy o tym że już z miejsca można go odbierać jako ponadczasowy. Polecam wszystkim fanom niepewności, grozy którzy lubią się bać a ludziom z słabymi nerwami i mocno rozwiniętą wyobraźnią niekoniecznie :) 10/10 bez dwóch zdań

ocenił(a) film na 7
Burnwash

Natomiast ja sądzę, że on nie był praktycznie straszny. Budowany mocno na sztucznym napięciu, ale film mi się na prawdę podobał pod względem fabuły, tej zagadki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones