PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 588
ocen
6,9 10 1 221588
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Pooglądałam ten film jako dziecko , chodzące do szóstej klasy podstawówki. Wtedy tak mnie to rozchwiało emocjonalnie i skrzywiło umysł, że nie mogłam się kąpać ani przechodzić koło studni :) (seans u "mądrej" starszej siostry , gdzieś po premierze)

Dziś mam "duuużo lat" (studentka), obejrzałam ostatnio ten film na tvn i ......nic.
No nic , nic i nic. Dlatego taka rada do Was rodzice - nie pozwalajcie dzieciom oglądać takich filmów. Wróciłam do tego filmu, bo mimo wszystko zapadł mi w pamięć. Obiektywnie - bardzo świetny pomysł - kaseta , która zabija (niczym S.King i jego diabelskie autko ;), tajemnica, piękna dziennikarka i szalone konie. Jeden z lepszych horrorów z pełzającą pseudoazjatką.

Chyba nie odważyłabym się pooglądać wersji japońskiej, zresztą po co psuć sobie obraz.

użytkownik usunięty
ejdziesia

Również jako dziecko miałem traumę po tym filmie, po pierwszym obejrzeniu. Bałem się na samym początku. Po nim bałem się siedzenia przy wyłączonym telewizorze, będąc sam w domu. Teraz, ten film nie straszy. Nic a nic. Wręcz przeciwnie, teraz ten film jest jednym z moich ulubionych horrorów. Gdy tylko przestałem się bać, obejrzałem wszystkie filmy związane z Ringiem, które tylko udało mi się zdobyć, a nawet przeczytałem książkę. Co do książki to trochę innych rzeczy się spodziewałem ale i tak ją lubię :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones