PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 588
ocen
6,9 10 1 221588
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Rozumiem dystrybutorzy filmów nie oglądają i nie wiedzą do kogo są skierowane stąd dubbing w Avengers czy Hobbicie, ale dubbing w horrorze. Poprostu katastrofa.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

strasznie sztuczne i tandetne jest podkladanie glosów do filmów..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pathetik9946

masz jakiś kompleks co do ojczystego języka tak jak niemcy
dubbing to gwałt na sztuce aktorskiej
o ile nie jesteś jakimś gimbasem to musisz mieć nasrane we łbie

McLlovin

To twoja opinia. Przynajmniej nie jeżdżę po tobie, ale po twoim zachowaniu. Jak masz problem to ściągnij film, pobierz napisy i będziesz mieć o wielki znawco filmów.

Pathetik9946

moja? mylisz się każdego normalnego widza

McLlovin

To chyba ty nie rozumiesz. Dubbing w Hobbicie jest bardzo ważny, ponieważ oprawa wizualna, efekty specjalne odgrywają znaczącą rolę, czytając napisy nie zauważamy nich. Napisy rozpraszają odbiór filmu, ale ty i tak będziesz powtarzał to co reszta. Mam nadzieję, że kiedyś zaczniesz samodzielnie myśleć.

Pathetik9946

żałuje że zacząłem prowadzić dyskusje z wielbicielem dubbingu
Strata czasu i tak samo mi się żygać chce jak podczas oglądania zniszczonego przez tą technikę filmu.
Zrobie teraz to co zwykłem z dubbingowanym filmem wyłączę go. ( wtym przypadku zakończę dyskusję).
Ciesz się. Wygrałeś. Łał. Pewnie osłodziłeś sobie kolejny dzień beznadziejnego życia.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Yeeea jestę nienormalnę

ocenił(a) film na 1
Pathetik9946

Twój nick mówi sam za siebie.

MagdalenaPatterson

"Twój nick mówi sam za siebie." co to ma być , zaczepki szukasz?

ocenił(a) film na 1
McLlovin

Ale czy ja piszę do Ciebie? "Pathetic" - i słownik nie boli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones