PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 580
ocen
6,9 10 1 221580
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Ring-koło

użytkownik usunięty

No cóż po samym początku spodziewałem się więcej. Jakiegoś odjechanego psychodelicznego
horroru. Niestety zawiodłem się. Wiem, że to remake. Jednak oryginał też mnie zawiódł. Nie
twierdzę, że film został słabo zrobiony. Bo tak nie jest. To zwyczajnie przeciętna produkcja bez
uniesień. Nie było zachwytu, ale obejrzeć można. Z tego gatunku azjatyckich horrorów znacznie
bardziej dotkneła mie `Klontwa`

ocenił(a) film na 10

1 Nie znasz się na dobrym niezwykle klimatycznym horrorze.
2 Znacznie bardziej dotknęła mnie twoja ortografia
3 KlĄtwa to film średni o wiele słabszy od The Ring i Ringu.
A zresztą jak ktoś daje 10 dla takiego gniota jak Dom w głębi lasu nie może mieć pojęcia czym jest ten gatunek.

ocenił(a) film na 10

Świt Żywych Trupów - 9 jezu...

użytkownik usunięty
loukas321

Masz zdecydowanie rację w kwestii ortografii. Nie twierdzę, że `Klątwa` była znakomitym filmem. Mnie znacznie bardziej podbała się od `Ringu`, który moim zdaniem był słaby. I dodatkowo przereklamowanym remakiem, powstałym na fali zainteresowania azjatyckim horrorem. A co do `Domu...` to film, który wymaga od odbiorcy pewnego rozeznania w kanonie horroru i tyle. Jednym się podobał, innym nie. Dla ciebie `Ring` był klimatyczny (dla mnie klimat skończył się po pierwszych 15 minutach), dla mnie `Dom...` był filmem klimatycznym pełnym fajnych odniesień do starych filmów i Lovecrafta. Dostał ode mnie taką ocenę właśnie za to. Na `Ringu się nudziłem, na `Domie...` miło spędziłem czas. W tego typu kinie o to chyba właśnie chodzi? I za to daje się oceny. A może się mylę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones