PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 598
ocen
6,9 10 1 221598
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Chce ktoś kupić? Tanio! Bo od momentu obejrzenia amerykańskiej wersji "The Ring" nie zamierzam wkładać do niego żadnych kaset;) Telefon też sprzedam...Tak bardziej na poważnie: trzeba pójść na to do kina! i to do kina z dobrym nagłośnieniem. Stare dobre telepudełko tłumi wrażenia o jakieś 30% - 60%. A przecież chodzi o maksimum przeżyć. Następna rada: nie zabieraj ze sobą babci chorej na serce. Mnie nie jest łatwo przestraszyć. Zwykle na horrorach ironicznie się uśmiecham;) Ale kilka momentów z "The Ring" sprawiło, że podciągnąłem kolana pod brodę. No i naprawdę rzadkie wrażenie - słyszeć jak cała sala ludzi nagle przestaje oddychać, a potem wypuszcza powietrze prawie w jednym momencie. Film pokazał też dobitnie, że to nie hektolitry przelanej krwi i wyprute co 10 minut flaki sprawiają, że się boisz. Trochę sugestii, a resztę zrobi nakierowana w odpowiednio wyobraźnia. Długo po wyjściu z kina musiałem sobie tłumaczyć, że "to tylko film". Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones