PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 378
ocen
6,9 10 1 221378
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring
ocenił(a) film na 8
Avenalle

Pamiętam, że przy japońskiej strasznie się męczyłem zastanawiając się ciągle kto jest kim. Miałem problemy z odróżnieniem bohaterów. Japończycy są tacy podobni do siebie :)

ocenił(a) film na 10
Foresto

o lol miałem tak samo :D

Foresto

To zwracaj uwagę na imiona.

ocenił(a) film na 8
pawel_nowakk

Do twarzy mam lepszą pamięć, ale nie do azjatyckich :)

Foresto

Najlepiej zwracać uwagę na imiona, a jak nie to na wygląd włosów.

ocenił(a) film na 10
Avenalle

Wolę amerykańską wersje, bo bardziej podoba mi się klimat, jak i przedstawienie całej historii. Nawet sama zabójcza kaseta w wersji Japońskiej jest nudna i taka... Nie ciekawa. Jedyne, co u Japończyków było lepsze, to wygląd dziewczynki ze studni, bo w wersji USA była ona za bardzo komputerowa.

ocenił(a) film na 10
Avenalle

Amerykańską oczywiście. W 10 minut tej wersji mamy więcej klimatu niż przez cały japoński film.

ocenił(a) film na 8
Avenalle

Amerykańską. Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi wypowiedziami :)

Fornitta

Ja z większym sentymentem wspominam azjatycką wersje i dlatego bardziej przypadła mi do gustu :)

ocenił(a) film na 10
Avenalle

Wolę wersję USA, raz że sentyment, dwa że autentycznie uważam ją za lepszy film. W wersji japońskiej przeszkadzały mi ewidentnie "magiczne" wątki (najbardziej lubię gry horror pozostawia pewne niedopowiedzenia czy miała ingerencja mocy nadprzyrodzonych czy bohaterowie oszaleli, jak Lśnienie czy amerykański Ring) i mniej mroczny klimat - The Ring to dla mnie takie "kobiece Se7en" a w wersji oryginalnej nie ma tego feelingu; całość ma posmak kina B. Lubię takie klimaty, więc nie powiem, że oryginał jest do dupy, ale preferuję remake. No i gra w nim Brian Cox, czyli pierwszy ekranowy Lecter :)

Avenalle

Amerykańska wersja to jakaś beznadzieja. Nie wiem co za ludziki ją chwalą, skoro nie umywa się do japońskiej.

Avenalle

Oczywiście że Japońską. Co to za pytanie?! :) 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones