PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34565}
6,9 221 588
ocen
6,9 10 1 221588
6,5 11
ocen krytyków
The Ring
powrót do forum filmu The Ring

Legendy o tym jak przerażający jest ten film skłoniły mnie, aby go obejrzeć i szczerze jestem
zaskoczona. Zero napięcia, zero zaskakujących scen, a samo zakończenie było przewidywalne i
rozczarowujące. Sama postać dziewczynki wychodzącej z telewizora jest dla mnie śmieszna i
komiczna. Plus dla Naomi, której momentami udawało się budować ,,klimat''. Przeciętnie,
baardzo przeciętnie.

użytkownik usunięty
forgetfulness

Również chciałam to napisać. Słyszałam wiele o tym filmie, np: po obejrzeniu ludzie zakrywają tv kocami, nie oglądają filmów i kaset, nie mogą wytrzymać w 1 pokoju z tv, boją się telefonów, dzieci, koni, stodół itp... Mega rozczarowanie. Spodziewałam się nocnych koszmarów i leków, a zawiodłam się i to bardzo. Nic strasznego. NIC. Samara pojawiła się może z 2 razy, na kilka chwil. Do tego wszystko przewidywalne, jak w takich filmach, że "klątwa" nie została zdjęta... Jedyne, co według mnie ratuje ten film, to martwe ciało kobiety w szafie/pomieszczeniu i cała zagadka Samary, czemu morduje i jak do tego doszło. Moja ocena 6/10, bo coś w tym jest. Podobno japońska wersja lepsza. Ah ci Amerykanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones