PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252299}
2,9 31 386
ocen
2,9 10 1 31386
1,7 22
oceny krytyków
The Room
powrót do forum filmu The Room

Słyszeliście o tej teorii spiskowej :) ? Jako że nic nie wiadomo o przeszłości Wiseau nie wiadomo kiedy się urodził ani gdzie a sam Tommy raz mówi że 1968 a raz 1969 ani tym bardziej nie wiadomo skąd miał 6 mln dolców na sfinansowanie swojego filmu pojawiła się teoria że to zaginiony porywacz samolotu i zdobywca 200 tys dolców który do dziś jest poszukiwany przez FBI według nich zginął w czasie skoku ze spadochronu w dzikich górach Kaskadowych w stanie Waszyngton czego jednak nigdy nie potwierdzono bo nikt nie widział już D.B żywego ani martwego. Co w o tym sądzicie ?

ocenił(a) film na 1
Beny12345

Prawdopodobieństwo że teoria okaże się prawdziwa oceniam na jakieś 0,1%, ale przyznaję że zapewniła mi kilka minut rotfl-a :D Wyjaśniłaby się tajemnicze pochodzenie budżetu na The Room, aparycja godna zaginionego klona Michalela Jacksona, może nawet ta jego kosmiczna dykcja przy okazji... :P

rozkminator

Rzeczywiście gość wygląda dziwnie ta jego twarz jakaś taka woskowa jak po niezbyt udanej operacji plastycznej... HAHHA

ocenił(a) film na 1
Beny12345

Ciekawa teoria :D Muszę przyznać, że coś w tym jest

ocenił(a) film na 1
Beny12345

Moja teoria to, że Wiseau może być z Illuminati. Nie wiem, ale być może jest przez nich szantażowany, dlatego z tego powodu nie chcę on zdradzić miejsce pochodzenia i przeszłości.
Co do D.B Coopera to oczywiście słyszałem, chociaż sam Wiseau twierdzi, że urodził się między rokiem 1968 a 1969.
Choć mogło być to niemożliwe, bo jak 2 lub 3 latek (Do porwania samolotu doszło w roku 1971) mógłby ukraść ot sobie samolot, to byłoby dziwne. O_O
Poza tym sam niektóre źródła wskazują na datę 3 października 1955, więc w 1971 mógłby mieć 16 lat, ale i tak nic by nie dało bo D.B Cooper może miał więcej niż te 16 lat (30 lat około).
Ale i tak ciekawa teoria. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Beny12345

Ponoć T.W. sprzedawał skórzane kurtki żeby zarobić na film.

ocenił(a) film na 10
Beny12345

Ha ha ha, what a story Mark!

Beny12345

no to ja was zaskocze :D Tommy jest prawdopodobnie Polakiem, urodzonym w Poznaniu. Ktoś to rozpracował na reddit. https://www.reddit.com/r/theroom/comments/1vklp3/i_think_i_have_found_tommys_nat ionality_new/

BlackberryPie

mamy czym się pochwalić w świecie :)

ocenił(a) film na 1
BlackberryPie

Lol, najlepszy jest koment czyjś pod tą analizą:

"Jestem z Polski (...) i najlepszym dowodem popierającym tą teorię jest fakt, że w książce Sestero wspomina o noszeniu przez Tommyego skarpetek do sandałów. Dokładnie tak jak ja w tej chwili." xD

BlackberryPie

A to nie jest oczywiste? Facet mówi z tak silnym polskim akcentem, że bardziej się nie da i jeszcze to "auć" i "cip cip"

Beny12345

To jest fikcyjna teoria spiskowa, która pojawiła się w komiksie xkcd: https://xkcd.com/1400/

użytkownik usunięty
Beny12345

Moim zdaniem Tommy jest Jezusem, który przyszedł już ponownie na Ziemię w 2000r.

Czyli jednak Jezus jest Polakiem, tak więc ukoronowanie go na króla Polski nie było bezpodstawne.

Ferdas_2

Nie Jezus Chrystus to Żyd polskiego pochodzenia. Więc i król Izraela. Jezus Chrystus miał korzenie żydowsko-polskie i był pochodzenia żydowsko-polskiego(to tak metaforycznie i symbolicznie).

Beny12345

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że silnego polskiego akcentu Tommiego i polonizmów w jego mowie nie byli w stanie rozpoznać Amerykanie przez kilka lat. Niestety to świadczy o niskiej sile oddziaływania Polski jako kraju. Niemiecki, francuski lub włoski akcent rozpoznaliby natychmiast! Ale że nie wykryli tego niektórzy Polacy i powtarzali niedorzeczne bzdurne teorie z USA? Facepalm do kwadratu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones