PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 517
ocen
4,1 10 1 13517
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Z wielkim nastawieniem czekam na ten film, nie mam zielonego pojęcia jak będzie się toczyła jego fabuła, ale mam wielką nadzieję że to będzie kontynuacja filmu "Leatherface" z 2017 roku, ponieważ nie lubię pisać spoilerów, ale w wersji z 2017 film zostawia widzów w wielkiej niepewności i na 99% uważam że to będzie kontynuacja, ciekawe, jak to wszystko będzie wyglądać kogo Leatherface będzie ścigał, ale na to pytanie nie ma jeszcze odpowiedzi, ponieważ nie wiadomo nawet kiedy film trafi na ekrany, ale z góry zakładam że będzie dużo brutalniejszy od poprzednich części, nie wiem jak wy ale ja uważam że poprzednie części nie były aż tak brutalnie jak ta z 2017, czyżby ta była jeszcze bardziej tego się dowiemy o wiele później, pod koniec odsłony z 2017 możemy dojrzeć że główna postać robi sobie maskę z ludzkiej skóry, czyżby to był smaczek na następny film? tego dowiemy się później, "DODAJĘ OPCJĘ UWAGA SPOILER PONIEWAŻ SPOILERUJE LEATHERFACE Z 2017 JAK KTOŚ GO NIE OGLĄDAŁ TO NIECH NIE CZYTA MATERIAŁU"

ocenił(a) film na 6
wiktorduch

To będzie kontynuacja oryginału, Leatherface będzie stary, trochę lipa.

Psycho_Daddy

No fajniej się prezentował w młodej wersji, ale co poradzić może staruszek wykażę resztkę sił, tego nie wiem, ale naprawdę się cieszę że ta seria jeszcze nie umarła, ciekawe czy będzie nowy leatherface, np. czy ten starszy porwie jakiegoś dzieciaka i na resztce jego sił wychowa tego młodego, zobaczymy ale uważam że stary leatherface to nie to samo co młody....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones