PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755619}
4,7 14 397
ocen
4,7 10 1 14397
The Titan
powrót do forum filmu The Titan

j/w . kciuk do góry kto się ze mną zgadza

Eee tam - Spectre był całkiem w porządku.

W sumie to nie wiem jak z serialami, bo za bardzo nie oglądałam, ale teraz mam ten bezpłatny miesiąc próbny z Netflix i filmy zdecydowanie do dupy. Chyba zrezygnuję, bo nic tam dla siebie nie znalazłam :(

ocenił(a) film na 10
i_Xa

film jest bardzo fajny polecam , tylko osoba co krytykuję ten film to jakieś dziecko, albo ma rozum dziecka ,

vAkatsuki

Przecież go widziałam. Gdybym nie oglądała, to po co miałabym pisać na tym forum. Mi się w ogóle nie podobał, żałuję straconego czasu

ocenił(a) film na 10
i_Xa

czyli lubisz komedie romantyczne ? osoby co lubią takie filmy jak Marsjanin http://www.filmweb.pl/film/Marsjanin-2015-715533 to raczej nie będą krytykować

vAkatsuki

Marsjanina nie oglądałam i akurat komedii romantycznych nie znoszę, więc się mocno pomyliłeś. Z gatunku s-f lubię takie filmy jak Matrix (tylko jedynka), Pitch Black, Johnny Mnemonic, Gattaca. Nie każdemu musi się podobać dokładnie to samo co Tobie. Dla mnie The Titan był nudny jak flaki z olejem, z mnóstwem zbędnych dłużyzn i pseudofilozoficznym bełkotem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vAkatsuki

Tak sobie wmawiaj :)

ocenił(a) film na 5

Spectral oraz Kill Command nie były na pewno "do dupy"

użytkownik usunięty
man_with_no_name_00

Spectral nie oglądałem ale "wg.mnie" Kill Command było tak samo do dupy jak chociażby w/w Titan.

Netflix ma również bdb filmy! :) Tallulah, Opiekun, Aż do kości, Casting na JonBenét (dokument) a nawet bright - były moim zdaniem albo dobre albo bardzo dobre :)

eji

Bright bardzo dobre? Nie wiem z której strony... Może nieco lepsze od The Titan ale do bdb mu daleko.

To mało widziałeś. Są gnioty i są dobre filmy. Tylko trzeba poszperać a nie zniechęcać się od razu. To chyba normalne że wśród 2000 filmów nie wszystko ci się spodoba.

Carlito78

oczywiście, nie wszystkie są netflixowe, ale wiadomo, że mamy na myśli właśnie te.

ocenił(a) film na 4

generalnie - jedno i drugie do dupy (oczywiście z wyjątkami)

ocenił(a) film na 2

Da się znaleźć niezłe filmy, ale rzeczywiście nie jest łatwo. Polecam kanał Looper, tam czasem można wybrać te lepsze.

Ta świetne seriale może nie które bo połowa jest napchana poprawnością polityczna i marksizmem kulturowym do kwadratu.

Netflix robi hurtowo filmy, które mają jakiś pomysł. I to im wystarczy. Ciekawa fabuła jest bez znaczenia. Wystarczy do pomysłu, który się ciekawie opisze dorobić dobry trailer i jest oglądalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones