PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603772}
6,4 549
ocen
6,4 10 1 549
The Trip
powrót do forum filmu The Trip

POLECAM !!!

Nigdy nie piszę w ten sposób ale tym razem, nie widzę innego wyjścia : doskonały film dla specyficznej widowni.

Zwykły i zupełnie niezwykły jednocześnie

ocenił(a) film na 8
motyla_gicza.dla.filmweb

Pięknie ujęte, niby o zwykłym życiu, a potrsfi utkwić w pamięci...

r0galik

Skoro oglądałeś to posiadasz może napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 8
David_Haye

Nie posiadam, już nie potrzebuję :)

ocenił(a) film na 9
motyla_gicza.dla.filmweb

Ja się nie czuję "specyficzną" widownią ;) po prostu normalną, ale film w mojej ocenie rewelacyjny! Scenę jednego ze snów Steve'a (tym z gazetą) będę pamiętał jeszcze długo - moim zdaniem jeden z najśmieszniejszych gagów kina ostatnich lat. ;) POLECAM!!! :)

ocenił(a) film na 3
bartoszpawlowski

Film jest słaby .Jedyny pozytyw to piękna krajobrazy północnej Anglii.Scena z gazetą to jedyny śmieszny moment w całej projekcji ,ale tu cytat "moim zdaniem jeden z najśmieszniejszych gagów kina ostatnich lat." ,a moim zdaniem nie ,owszem zabawne ale bez przesady.
Użytkowniku motyla_gicza.dla.filmweb ,następnym razem proszę doprecyzować pojęcie "specyficznej widowni"
Gorąco ODRADZAM , zwłaszcza osobom przed 40tką

ocenił(a) film na 9
siergiej321

O gustach ciężko gadać, o tym co kogo rozśmiesza - też. Ale teraz Ty trochę generalizujesz... odradzam "zwłaszcza osobom przed 40tką" - ja np. jestem przed 40-tką, połowa publiczności była przed 40-tką i wszyscy się super bawili.

ocenił(a) film na 3
bartoszpawlowski

To był oczywisty sarkazm z mojej strony,ale masz rację.O gustach ciężko dyskutować, więc mogłem kogoś urazić.Piszę to co czuję ,a czuję ,że powinienem szczerze odradzić ten film i starym i młodym ,WSZYSTKIM.Jestem cholernie rozczarowany.

ocenił(a) film na 8
siergiej321

Trzeba 40stki dobić, żeby się w to wczuć?! Cywilizacja mi upadała.

ocenił(a) film na 3
siergiej321

Tak, tak, krajobrazy przepiekne, ale tylko to...

Leesec

Masz może napisy?

ocenił(a) film na 3
David_Haye

Nie, niestety, ogladalam po norwesku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones