PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442322}
7,9 1 371
ocen
7,9 10 1 1371
The Union: The Business Behind Getting High
powrót do forum filmu The Union: The Business Behind Getting High

Yoł

ocenił(a) film na 7

Do legalizacji jeszcze niestety bardzo daleko. Jeśli liczycie na to, że stanie się to w ciągu kilku lat to biję wam brawo bo tez bym chciał tak myśleć, ale prawda jest taka, że prawda jest potrzebna w telewizji, mediach, a nie na durnych wiecach których nikt poważnie nie bierze, a większość protestujących sama nie ogarnia o co w tym biega.
Teraz mamy dopalacze i one teoretycznie mogą pomóc legalizacji w Polsce, ale tłum już myśli że baka jest tym samym, nikt nic nie zrobi i będzie tylko gorzej.

Wszstko chu**

goandrewgo_

dopalacze to mogą tylko i jedynie oddalić legalizację marihuany w Polsce, co i tak zresztą zawsze było tylko abstrakcją bez szans powodzenia. ale za handel marihuaną grożą maksymalnie krótkie zawiasy i dozór policji, więc nie ma większych problemów żeby to kupić. ba, pewnie jest nawet zażarta "konkurencja" na rynku.

ocenił(a) film na 8
sten44

jest konkurencja i to naprawdę spora :)

goandrewgo_

Ludzie rzeczywiście mylą marihuanę z dopalaczami. Przykład? W mojej szkole na drzwiach do klasy wisi plakat negujący zażywanie dopalaczy. Namalowano na nim takiego ludka, miał czaszkę zamiast głowy, a w oczodołach narysowano liść marihuany. Co ma piernik do wiatraka? Mało tego obok był pewien rastamen palący blanta. Dwa błędy: całkowite mylenie substancji, czaszka symbolizuje śmierć, więc bardziej odpowiednie byłoby umieszczenie tam papierosów i alkocholu, nie mówiąc już o samych dopalaczach. Przecież to ich właśnie dotyczy ten plakat.

ocenił(a) film na 8
O.S.T.R.

Wiesz co, ja przed 18 nie chwytałbym się trawki.

falkuu

Za pozno, pale od 2 gimnazjum. Teraz chodze do 2 tech.

O.S.T.R.

Środowisko hip hopu, gimnazjum czemu mnie to nie dziwi ? W drugiej gimnazjum to Ty powinieneś dostać od ojca po ryju za to, że ćpasz.

forzamilan1

po ryju Ty powinieneś dostać. całkowity brak szacunku i tolerancji dla cudzych poglądów. 3m ryj dojrzały człowieku o inteligencji najwyżej gimbusa :*

sirmara

tolerancja? dla poglądów? jakich poglądów? o ja pie rdole padłem.. od palenia ćpunom na tyle wyżarło mózg, że nie wiedzą co piszą. Podejrzewam, że gimbusa to ty dopiero co skonczyles, bo nie sądzę, żeby takim idiotą mógł być dorosły człowiek.

forzamilan1

zakładam, że wiele w życiu nie paliłeś i ok, chwała Ci za to jeżeli tego nie lubisz, nie popierasz. ja paliłem baardzo dużo, i wciąż popalam, a na dowód faktu iż mózg mój ma się całkiem nieźle powiem tylko, że kończę studia dzienne na politechnice w języku angielskim. także morda w kubeł, bo w dupie byłeś i gówno widziałeś.

ocenił(a) film na 8
sirmara

sirmara, dzięki takiemu podejściu wierzę jeszcze w ludzi:) oczywiście rozumiem przeciwników jakichkolwiek używek (nawet kawy czy niezdrowego odżywiania się), lecz należy zrozumieć, że gdyby marihuana była legalna, jej produkcja i dystrybucja byłyby ściśle kontrolowane, dzięki temu MJ byłaby dobrej jakości (brak chemikaliów i innego badziewia) i nie trafiałaby w niepowołane ręce (dzieci/młodzież- dorastający ludzie, którzy dopiero kreują siebie) jednakże nie wiem co jest gorsze: zapijaczone twarze szesnastolatków w radiowozie, których odbierają rodzice i właściwie nic im za to nie grozi czy szesnastolatków, którzy rozprowadzają marihuanę, często dzięki temu kupując sobie chleb, w każdej chwili mogących trafić do ośrodków, gdzie z 'magistra zrobią doktorat' w byciu kryminalistą

ocenił(a) film na 9
O.S.T.R.

Pogratuluj tej osobie, ktora ten plakata namalowala...

goandrewgo_

Hmmmm, daję 8 lat na to. Nie ten, nie następny rząd, a jeszcze kolejny dopiero coś wprowadzi. Ruch Palikota i KNP mają duże poparcie wśród młodych ludzi, głównie właśnie ze względu na legalizację. W obecnym parlamencie nie ma na to kompletnie żadnych szans, mam nadzieje, że za 4 lata już będzie o tym zdecydowanie głośniej ( większe poparcie partii chcących legalizacji marihuany ) i pierwsze poważniejsze próby się pojawią. Póki co nie ma na to kompletnie żadnych szans, taka opozycja, że szkoda gadać...

ocenił(a) film na 7
brk91

Palikot i ten cały jego ruch jest wyimaginowaną maskaradą, którzy więcej robią w stronę reklamy niż działalności politycznej. Głosujcie na patriotów, którzy nie ogłupiają ludzi dla kontroli nad nimi ! NP jedyny słuszny wybór !

goandrewgo_

Palić , sadzić , zalegalizować !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones