PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818643}
6,4 3 534
oceny
6,4 10 1 3534
8,3 3
oceny krytyków
The Vast of Night
powrót do forum filmu The Vast of Night

Film jest całkiem niezły. Cały film nakręcony jest pod osłoną nocy, dzięki czemu uzyskano świetny klimat. Niestety film ten charakteryzuje się małą ilością akcji i bazuje głównie na dialogach. Główna bohaterka niezmiernie irytuje ciągłym gadaniem w bardzo szybkim tempie, nie wiem do czego potrzebny był taki zabieg ale jest to naprawdę meczące. Pierwsze 15 minut filmu to jest ciągłe gadanie o niczym istotnym i nie mającym żadnego związku z fabułą filmu.  I do tego jest dramatycznie kiedy kilka osób mówi naraz przekrzykując się nawzajem. Praktycznie przez cały film nie ma pokazanych żadnych efektów Sci-fi a jedynie rozmawia się o obecności obcych. Nawet nie wiem czy powinno się to nazywać Sci-fi. Ujęcia kamery są za to genialne i film ten jest przykładem jak powinno się kręcić filmy.

Robson293

Bo to nastolatka, to gada. W dodatku nastolatka ciekawa życia.

ocenił(a) film na 6
Robson293

A mi się podobało jej gadanie - pełna entuzjazmu 16 latka zafascynowana SF. To gadanie o samochodach i drogach przyszłości oraz telefonach komórkowych było całkiem zabawne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones