PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=383097}
4,6 350
ocen
4,6 10 1 350
The Zombie Diaries
powrót do forum filmu The Zombie Diaries

4/10

ocenił(a) film na 4

Film dla zagorzałych fanów zombie-movies, takich jak ja. Całość może wygląda amatorsko to jednak nie jest tak tragicznie i najważniejsze, że w filmie jest klimat osamotnienia i klaustrofobii. Zombie nie ma aż tak dużo, krwi i ostrych scen również, ale sam klimat i dosyć mroczna muzyka w tle to nadrabia. Film jest trochę podobny do "Blair Witch Project", tylko, że o zombie. Wkurzać może tylko, że całość jest kręcona kamerami z ręki i obraz się trzęsie przez większość czasu. Fabuła to kilka historii różnych grup ludzi, którzy mieli ze sobą kamery video i nagrywali ich starcia z zombie, część osób z tych grup w końcu się spotyka i fabularnie coś je łączy. Jedynie końcówka filmu z tymi mordercami dosyć poj*ebana i moim zdaniem trochę psuje całokształt filmu.
Ogólnie całość oceniam na 4/10. Dla zombiemaniaków polecam ten tytuł. Ciekawy jestem jeszcze jak wygląda część druga filmu, którą być może niebawem obejrzę.

ocenił(a) film na 7
Axel

Druga część jest bardzo podobna, tyle że zamiast kilku oddzielnych historii oglądamy poczynania oddziału dzielnych brytyjskich wojaków. Przez cały film próbują przebić się na wybrzeże wymijając zombiaki jak drzewa. W stosunku do jedynki nie uświadczysz tu nic nowego, ale i tak polecam. Dla mnie Zombie Diaries to chyba największe pozytywne zaskoczenie w dziedzinie niskobudżetówek. Kompletnie nie rozumiem ocen na poziomie dna morskiego.

ocenił(a) film na 4
duraq

PS. Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones