PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755785}
4,7 482
oceny
4,7 10 1 482
They're Watching
powrót do forum filmu They're Watching

Film miał premierę trzy dni temu. Zróbcie z tym coś, proszę.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

To nie tytuł oryginalny tylko Amerykański a to różnica.

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Nie napisałem nigdzie, że jest oryginalny. Jest za to oficjalny.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Co nie zmienia faktu, że na główny tytuł nie zasługuje, chociaż jest lepszy. A dziwne bo na imdb jest właśnie THEY'RE WATCHING... Postaram się coś z tym zrobić.

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Ustalmy, bo namieszałeś - który jest lepszy wg Ciebie? Bo moim zdaniem "TVZ: Repossessed" to nieporozumienie (była kiedyś kiepska komedia z Lesliem Nielsenem o podobnym tytule), natomiast "They're Watching" jest prosty i creepy.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Sorry, może faktycznie trochę namieszałem chodziło mi oczywiście "They're Watching", że jest lepszy;) Przeczytaj tego posta, próbowałem to zmienić ale się nie da i napisałem na forum:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Tytu%C5%82+g%C5%82%C3%B3wny,281433 1

Ps. coś namieszałem w poprzednim poście bo widzę, że coś mi znikło a może pomyślałem o czymś i nie napisałem:P hehhe faktycznie dziwnie brzmi, też w ogóle nie rozumiem co tam naskrobałem:P

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Dobra załatwiłem, pogadałem tu i tam i pan @Marian1817 klepnął to od ręki, tytuł zmieniony:):):)
pozdrawiam:P

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Widzisz, ma się wtyki w kontakcie:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones