PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475958}

TiMER

6,0 4 265
ocen
6,0 10 1 4265
TiMER
powrót do forum filmu TiMER

Słaby film

ocenił(a) film na 3

Szukałem filmu podobnego do "500 days of Summer", znalazłem ten i meh...
Ten film jest tak strasznie bezpieczny, serio oglądałem go totalnie bez emocji i aby ciekawiło mnie czy przypadkiem ten kolega siostry protagonistki nie okażę się tym jedynym i się nie myliłem :d

Boże ten moment wielkiego plot twistu to był już szczyt nudów, jakby film się już kończył więc twórcy postanowili olać to, że siostra głównej bohaterki ma totalnie prze*rane nie dość, że straciła potencjalnego partnera to jeszcze już nigdy nie będzie mogła odzyskać timera ZERO EMOCJI ZERO DEPRESJI Mikey też chyba jest zdruzgotany czy coś NIE MAM POJĘCIA, ponieważ film tego w ogóle nie pokazuje... To ma być dramat?!

Pomysł był dobry, ale wykonanie jak na dramat beznadziejne. Twórcy w ogóle nie skupili się na pokazaniu jakiś emocji i skończyli film najbezpieczniej jak się dało, jakby nie chcieli przypadkiem zasmucić widza. A końcówka bez jakiegoś specjalnego happy endu może by pasowała gdyby ten film był choć trochę ambitny i kreatywny, ale tak to mam wrażenie że nieodpowiedni ludzie wzeli się za ten film : P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones