Tieta do Agreste

2 godz. 20 min.
6,6 25
ocen
6,6 10 25
10
chce zobaczyć
{"type":"film","id":100256,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Tieta+do+Agreste-1996-100256/tv","text":"W TV"}]}

   Gdy rodzina uznaje, że Tieta nie żyje i ma zamiar przejąć spadek po niej, kobieta wraca z São Paulo do swojej rodzinnej wioski w Bahii, którą zmuszona była opuścić lata temu, kiedy stała się ofiarą pewnego zamieszania. Uznawana za bardzo bogatą, dostarcza zawodu rodzinie, zjawiając się ze swoją córką - dziedziczką. Wraz z powrotem Tiety wGdy rodzina uznaje, że Tieta nie żyje i ma zamiar przejąć spadek po niej, kobieta wraca z São Paulo do swojej rodzinnej wioski w Bahii, którą zmuszona była opuścić lata temu, kiedy stała się ofiarą pewnego zamieszania. Uznawana za bardzo bogatą, dostarcza zawodu rodzinie, zjawiając się ze swoją córką - dziedziczką. Wraz z powrotem Tiety w życie jej krewnych i znajomych wkrada się chaos. Szczególnie zaś pojawienie się kobiety spędza sen z powiek jej bratankowi, oddanemu Kościowłowi i aspirującemu do rangi burmistrza.

   Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm.

   Netflix - www.netflix.com

   HBO GO - www.hbogo.pl

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   Player - www.player.pl

   TVP VOD - www.vod.tvp.pl

   Play Now - www.playnow.pl

   iTunes - www.apple.com/pl/itunes

   Nowe Horyzonty -

   Apple TV - tv.apple.com

   mdag.pl - mdag.pl

   Pięć Smaków - piecsmakow.pl

   Moje eKino - mojeekino.pl

   Ninateka - ninateka.pl

   VOD.PL - www.vod.pl

   Chili - pl.chili.com

   Amazon Prime - www.primevideo.com

   Playstation VR -

   Canal+ - www.pl.canalplus.com

   DAFilms - dafilms.pl

   Cineman - cineman.pl

   Outfilm - outfilm.pl