film

Małe rzeczy

The Little Things
2021
2h 8m
6,3 24 882
oceny
6,3 10 1 24882
5,2 11
ocen krytyków
Dwóch policjantów ściga seryjnego mordercę. więcej mniej
Małe rzeczy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Choć "Małe rzeczy" kojarzą się z kultowym "Siedem" Finchera, to sam Hancock próbuje opowiedzieć jednak swoją... ... czytaj więcej
Małe rzeczy
Zwiastun nr 1 (polski)
Małe rzeczy
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2021-03-10T10:56:52 https://fwcdn.pl/webv/67/43/56743/56743.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/100/853600/male_rzeczy___oficjalny_zwiastun__1_pl.vp9.1080p.webm

Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’aZastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu.

boxoffice
$29 844 012 na świecie
$15 244 012 w USA
$14 600 000 poza USA
budżet
$30 000 000
studio
Gran Via / Warner Bros.
tytuł oryg.
The Little Things
inne tytuły
John Lee Hancock napisał scenariusz do filmu tuż po realizacji "Doskonałego świata" (1993). Przez ten prawie 30-letni okres na różnym etapie produkcji na stołek reżysera rozważani byli Steven Spielberg, Clint Eastwood oraz Danny DeVito.
W 1990 roku, kiedy toczy się akcja, w Los Angeles nadal stosowano lampy sodowe dające pomarańczowe oświetlenie, podczas gdy nowoczesne białe lampy uliczne LED, które są wyraźnie widoczne w całym filmie, zostały zaktualizowane dopiero w 2009 roku.
Zdjęcia do filmu kręcono w Santa Clarita (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Kawałek drewna.

ocenił(a) film na 5

Nieprawdopodobne jakim żałosnym statystą jest Malek w tym filmie. No zero, zero aktorstwa. Powinien pracować w filmach przyrodniczych. Jako członek ekipy technicznej opiekującej się statywami. Albo jako statyw.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Właśnie skończyłem oglądanie i jestem pod dużym wrażeniem. Świetna rola Denzela w roli podstarzałego gliny po przejściach, ale zaraz za nim Malek w roli ambitnego detektywa i Leto jako świr i główny podejrzany. Fabuła jest ciekawa, wkręca i ma wyraźny klimat. Nie chcę nic spojlerować więc zostawię temat fabuły. Warto...

więcej

66 lat na karku, a Denzel cały czas walczy.
Dla mnie, najlepszy aktor na planecie. Niech gra jak najwięcej i jak najdłużej.

Obejrzalem ze wzgledu na Wielkiega Denzela. Ale od samego poczatku irytowala postac a raczej gra aktorska Rami Maleka. Nie wiem jak wy ale mialem wrazenie, ze nasladujec wczesniejszy film i postac Freddiego Mercury chcial cos pokazac. Natomiast Gra aktorska Jareda Leto ( Sparma) to poprostu kunszt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones