PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32301}

Tina

What's Love Got to Do with It
7,6 6 684
oceny
7,6 10 1 6684
Tina
powrót do forum filmu Tina

Genialny film biograficzny. Nie przepadam za Tiną, ale po zobaczeniu tego filmu urosła w moich oczach i mam do niej ogromny szacunek. Niesamowita kobieta. W życiu nie pomyślałabym, ze miała tak ciężkie życie. I potrafiła się tak podnieść, zdobyć sławę, a przy tym być niezależną, pewną siebie kobietą, znającą swoją wartość. Film rewelacyjny. Świetne role Fishburna i Bassett. Do tego wspaniała muzyka. Jeszcze nie raz wrócę do tego filmu. Polecam!

kasia86_filmweb

Do tego dodam, że wiele lat walczyła o powrót na szczyt, co w filmie defakto jest mocno pominięte... Tina też wiedziała kiedy ze sceny zejść. Madonna zaś robi z siebie obecnie karykaturę samej siebie...

cxap

Z tego co podaje wikipedia, Tina zeszła ze sceny mając 70 lat. Madonna ma 64. Z powodzeniem może być na tej scenie jeszcze wiele lat, o ile skończy pajacować.

alice17

Dla mnie zejściem ze sceny był ostatni album studyjny i ostatnia światowa trasa koncertowa - była wtedy też w Polsce, a koncert transmitowała na żywo TVP. To był rok 2000. Miała 60 lat. Potem sporadycznie pojawiała się np u Oprah czy z Beyonce na nagrodach Grammy, ale faktyczna karierę zakończyła w wieku lat 60.

cxap

niezłe bzdury xD Tina w 2008 i 2009 była na światowej trasie koncertowej obejmującej 90 dat, dopiero wtedy oficjalnie i faktycznie zakończyła karierę

PiotrekPePe

To była ostatnia trasa po ostatniej :D Tak też byłą promowana ta z 2000. Dla mnie ostatnia byłą ta z 2000, bo była u nas :)

cxap

Ja rozumiem o czym mówisz. Tina co prawda występowała do 70tki ale zachowała klasę do końca i nigdy nie stała się swoją własną karykaturą w przeciwieństwie do Madonny która właśnie wydała obrzydliwą piosenkę z Samem Smithem. Też brakowało mi w tym filmie wątku powrotu na szczyt. Tzn niby był ale trwało to może 10 minut. Film mógłby być o godzinę dłuższy bo uważam że dużo rzeczy działo się tu za szybko. BTW "Tina" trwa dwie godziny a tak dobrze się to ogląda że nawet tego nie czuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones