PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559778}
2,1 5 712
ocen
2,1 10 1 5712
Titanic II
powrót do forum filmu Titanic II

... jedno wielkie nieporozumienie. Nie byłem w stanie obejrzeć całego. Po kilku pierwszy minutach gdy zobaczyłem "efekty" płynącego statku zacząłem się śmiać... To już ja niepotrafiący robić efektów specjalnych zrobiłbym je lepiej niż to coś co jest w filmie... Cameron i jego cała ekipa w 1997 zrobili arcydzieło pod każdym względem, a ten film wygląda jakby go nagrał jakiś dzieciak jako zaliczenie do szkoły.

19Hubert93

To prawda kiczowate efekty, ale tutaj przynajmniej mogliśmy zobaczyć film katastroficzny a nie jakąś historyjke miłosną jak w badziewiu u Camerona.

Andrzejek324

To bzdurne coś, w żaden sposób nie dorównuje wersji z 1997 r. Która badziewiem nie jest.

Norat

Dla mnie jest o wiele lepszym filmem niż ten oscarowy chłam.

Andrzejek324

No to w takim razie coś jest z tobą nie tak

miloszgilga

Dla mnie ten Titanic Camerona to filmik o miłości nie mający zbyt wiele wspólnego z katastrofą. A tutaj od początku do końca były emocje.

Andrzejek324

Ale ten powyżej był po prostu kiczem stworzonym przez kochaną wytwórnię theASYLUM.

miloszgilga

Jedynie efekty były kiczowate a fabuła i gra aktorska jak dla mnie duża lepsza niż w filmie Camerona.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

to współczuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones