PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 821
ocen
6,1 10 1 64821
5,4 27
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

JAK NIE CZYTAŁEŚ KSIĄŻKI TO NIE CZYTAJ PONIŻSZEGO TEKSTU BO ZAWIERA ON SPOILERY :)

1. Scena jak Mike i Richie cofają się w myślami w czasie i widzą jak "To" przybywa na ziemię jeszcze przed czasami dinozaurów.
2. Kolejna scena przeniesienia się Mika umysłem do macroversum gdzie mija po drodze wielkiego żółwia który wyrzygał galaktykę
3. Scena jak Beverly uprawia seks z każdym po kolei w kanale by bardziej "scalić" drużynę co da im siłę i wskażę drogę do opuszczenia kanałów (nie wiem jak King to wymyślił ^^).

ocenił(a) film na 8
Pawel4323

Myślę że żadne ale może jeśli chodzi o pjerwsze to może być w inaczej za czasów jak spaliła się huta i Pennywise prowadził cyrk. W zwiastunie widać jak Pennywise jest człowiekiem i ma rozmazany makijaż więc za pewne będą jego retrospekcjie. A po za tym to ponoć kręcenia pierwszej części to nagrali jak Pennywise przyszedł w swojej prawdziwej postaci jest nawet zdjęcie jak jest cały czerwony.

Pawel4323

1. Mam nadzieję.
2. Mam nadzieję.
3. Ta scena była w roku, w którym byli dzieciakami i w pierwszej części Tego jej nie było i nie będzie.

ocenił(a) film na 8
Pawel4323

Ja raczej bym stawial,na watek czlowieczy pennywisa,skoro pierwszy rozdzial z pewnych wzgledow nie zaczerpnal z ksiazki,to mysle,ze autorzy pojda ku watkowi ze pennywise byl czlowiekiem,a tym stal sie z powodu wypadku....niemniej czekam do wrzesnia.....

Pawel4323

Mam nadzieję że żadna z tych scen nie pojawi się w filmie. Moim zdaniem są to najsłabsze elementy z książki. Liczę na to że filmowcy wymyślą jakieś bardziej wiarygodne zakończenie.

ocenił(a) film na 7
Pawel4323

i były te sceny? ktoś wie?

ocenił(a) film na 7
gothic_17

Pierwsza była

ocenił(a) film na 6
gothic_17

Pierwsza była, spodziewałam się drugiej - bo z jakiegoś powodu żółw pojawiał się w kilku miejscach w filmie. Billy miał zbudowanego z klocków lego żółwia, w kamieniołomach szukali żółwia, po wejściu do biblioteki (lub szkoły?) na pierwszym planie żółw... Ale samej sceny z żółwiem twórcą galaktyki nie było. Może to i dobrze? Trudno byłoby stworzyć atmosferę dla takiej abstrakcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones