PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793838}

To: Rozdział 2

It: Chapter Two
6,1 64 821
ocen
6,1 10 1 64821
5,4 27
ocen krytyków
To: Rozdział 2
powrót do forum filmu To: Rozdział 2

Komedia

ocenił(a) film na 6

Film jest z gatunku horroru i komedii. Z tym drugim mam problem, ponieważ humor jest tutaj całkowicie bez sensu. Najstraszniejsze momenty są przeplatane gagami i głupimi tekstami rzucanymi przez głównych bohaterów. Problem w tym, że nie są one specjalnie śmieszne, głównie przez to, że ledwo co podano nam porcję strachu, i ciężko się po tym roześmiać. Można więc dojść do wniosku, że humor jest tu po to, by uczynić film mniej poważnym, a niekoniecznie śmieszniejszym. Dążę do tego, że nie wiem jak odbierać ten film. Miała to być zabawna komedyjka o grupce przygłupich przyjaciół, czy też poważna, przerażająca historia? Wydaje mi się, że to drugie, i jeżeli mam rację, to po co w filmie aż tyle humoru?
Mam odnośnie tego ambiwalentne uczucia, zachęcam do dyskusji na ten temat.

ocenił(a) film na 5
PlaYeahGo

Też uważam, że przedobrzyli z żartami. Już sama obecność Billa Hardera w filmie mogła sugerować, że będzie dużo gagów, ale aż takiej ilości błazenady się nie spodziewałem. Mogli od razu iść na całość i do roli dorosłego Mike'a wziąć Kevina Harta XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones